Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hátrányom ekkora péniszm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátrányom ekkora péniszméretből?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, még nem voltam nővel..valahogy nem volt igényem rá vagy nem is tudom..Viszont mostanában úgy érzem van némi igényem rá.Van egy bajom, aggódom, hogy a péniszem túl kicsi vagy nem is tudom XD..Merev állapotban 10-11 cm szokott lenni..nagy ritkán 11,5 cm. Szerintetek lehet ebből bajom? Tehát, hogy hosszú távon valakinek ez nem elég? Van itt olyan akinek kb. ekkora van?Ha igen, hogyan boldogultok vele? Eleget tudtok nyújtani az ágyban?

2021. máj. 5. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Elég az.
2021. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha ügyes leszel az ágyban és értelmes párt találsz akkor nem lesz gondod ekkorával sem
2021. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nyalsz akkor nem lesz gond.
2021. máj. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják mondani neked, ha rendes leszel a lányokkal, de a legtöbbnek kicsi lesz. És van egy réteg, akinek kicsi a hüvelye, ők meg örülni fognak neki.
2021. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg lesz, mert ez nagyon kevés. Sose értettem miért hitetgetnek. Érdemes szexuális segédeszközöket bevetni, és az orált nagyon jól kell csinálni.
2021. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!