Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt olyan lány barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt olyan lány barátotok akivel barátságból szex lett? És hány évesek voltatok? Hogyan történt? Hány hónap barátság után ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudtam kivel csaljam meg bosszubol a szemét barátom, de meg tudtam beszélni egy ismimmel aki lelkileg is támogato, "atyáskodo" tipus, egyuttalvasos szeretetbeli dolgokat is nyújtott szívességbol mert amugy mindig vannak/voltak női, szoval nagyon neki nem volt rám szüksége, csak nekem rá ea inkább lelkileg de szívességből kapott szexet.

Nem egy mély többhonapos barátság volt hanem ismertem csak, és pátyolgatós típus meg jo pasi pluszban.

2021. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
*simán megbeszéltem vele es működött is kapásbol minden vele.
2021. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
*nekem rá lelkileg volt inkabb szukségem, és "cserébe" szexeltem vele. Neki meg jol jött a szex, ezért "cserébe" "pátyolgatott"is.
2021. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szex, párkapcsolat lett.

Demiszexuális vagyok, 3 évbe telt míg a barátságból szerelem lett :)

2021. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem barátom volt, csak egy fiúismerősöm, akivel néha megittam egy pohár bort. Akkor még ő is kapcsolatban volt, meg én is.

Szóval az lett a vége, hogy ő is szakított meg én is, rámásztam és engedte magát. Addig jól elbeszélgettünk, míg nem volt szex de aztán valahogy csak "azért"találkoztunk. Pár hónapig tartott, de nem éreztem különösebben semmit, főleg emiatt a lelkitávolságtartás miatt.

Majd abbahagytam, mert találkoztam egy mással, akibe beleszerettem. Aztán a pasi elkezdett teperni, mondta inkább vele legyek kapcsolatban, plusz hiányzom neki.. Gondolom mennyire hiányozhatott a puncim. :D

2021. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3 éves barátságból lett párkapcsolat, így nyilván szex is. Előtte csak barátok voltunk, noha volt kémia mind a kettőnknek volt akkor más is.
2021. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több éves, nagyon rossz kapcsolatban ragadtam bele. Egyik barátnőm elvitt egy társaságba, ahol egyből felfigyeltünk egymásra az egyik férfival. De barátságként kezdtünk, mert foglalt voltam. Kb fél évig csak beszélgettünk, néha hétvégente találkoztunk egy társaságba. Szép lassan egyre több ürügy volt, hogy lássuk egymást. Ez motiválta végül azt a lépésem, hogy végre tényleg teljesen lezárjam az előző, mérgező kapcsolatom. Másnap már együtt voltunk a másik férfival. Életemben senkivel nem volt ilyen jó a szex, de emberileg is tökéletesen működik. Össze is jöttünk, azóta is együtt vagyunk.
2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, még mindig tart a kapcsolat? :)
2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!