Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, hány partneretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, hány partneretek volt eddig, volt hogy párhuzamosan több emberrel kavartatok, esetleg barát/barátnő mellett volt egy vagy több?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok ha válaszoltok
2021. máj. 5. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre 3 volt a legtöbb. De olyan nem volt sajnos, hogy egy napon mindhármat sikerült volna megdugni, pedig ez érdekelt volna. Olyan volt, hogy egy fél napon belül mindhárommal csókolóztam és kettővel szex is volt.
2021. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És összesen? Illetve kort is meg hogy férfi vagy női válaszoló.
2021. máj. 5. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:

7 pasival voltam, bár volt még néhány, akivel csak egyéb volt. Egyszerre nem kavartam senkivel, valamiért nagyon monogám vagyok. Csak egy partnerre tudok koncentrálni.


26/N

2021. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan 20körül van az össz, volt hogy kavartam 2-3 pasival egyszerre de sosem mentem félre kapcsolatban. Talán egyszer egy kicsit de az nem is volt igazi 🙈 1hete voltunk ‘egyutt’
2021. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán egyszer egy kicsit de az nem is volt igazi 🙈 <- naaaaaa :D ez azért vicces :D
2021. máj. 5. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Hàt most milyen megcsalàsról beszélhetünk egy 3hetes ‘kapcsolat’ első hetében? Egy koraérett 15éves lánynak nem tud nyújtani semmit egy 15-16éves fiú, persze hogy a lány félremegy.
2021. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-6vagyok

26N

2021. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 párom volt eddig a jelenlegivel együtt, nem kavargatok párkapcsolatban másokkal.

19L

2021. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:

3 lány volt eddig összesen. Sosem csaltam meg egyiket sem

22F

2021. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!