Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik elvárják/szeretik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik elvárják/szeretik, hogy orál után a lány lenyelje, lenyalogassa a spermát amikor beleélveztek a lányba utána ti is megteszitek, hogy kinyaljátok szép tisztára?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg smárolok is vele közben
2021. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2021. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb normális férfi, normális szexben kinyalja a női partnerét, de nem akkor amikor a sperma folyik belőle, az úgy normális, ha a nő a férfi nedvét nyeli le, a férfi meg a nő nedvét.

(egyébként az egyik női partnerem nekem azt mondta, imádja ha kinyalják, de undorítónak tartja és nem is engedi, hogy akkor nyalja ki a férfi amikor folyik a puncijából a sperma)

2021. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szexi ha lenyalja, kicsit ki szopja utána, de csak ha neki éppen jól esik és kívánja, ha megengedi hogy teleélvezzem és azt szeretné p, hogy utána ki is nyaljam megtenném neki, de ilyenre még nem volt példa
2021. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen szokott ilyen lenni,tudom mennyire izgatja.
2021. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzabadMakkalSzépAzÉlet ***** válasza:
100%

A kérdés feltevés kicsit hibás. Ugyannis a kettő nem felel meg teljesen egymásnak.

Ez alkot párhuzamot: férfi kinyalja a női nedveket orgazmus után - nő lenyeli az összes férfi nedvet orgazmus után.


Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak: megteszem, mert nem unodorodom magamtól. De az úgy nem az igazi :D

2021. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű ez a minimum!
2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom F
2021. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez függ attól, hogy én mit kapok és mit nem, nem vagyok önző, de ha nem mehetek el a szájában akkor ő se számítson ilyenre
2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!