Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen kevés saláta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés saláta puncis lány?

Figyelt kérdés

Nekem annyira tetszik ha kilógnak a kisajkak. Meg szexnél is izgató hogy körülveszi a farkat.

Nyálasnál is be lehet kapni.

Sok saláta puncis lány szégyenlős, pedig sokkal nőiesebb szerintem.

Mostani barátnőmnek végre ilyen van, de őt zavarja ez. Hogyan lehet ezen neki segíteni?


2021. máj. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
miért van ijen kevés savanyú lábszagú lány?
2021. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a vegánoknak salátás.
2021. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Itt vagyok, bár szerencsére nem olyan extrém durva ☹ L
2021. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem'tom neked milyen szenzorok nőttek a pélódra haver, de speciel én a farkammal sem a salátás, sem a baba között nem szoktam érezni különbséget. A hozzá tartozó nő szenvedélyében és úgymond szimpátia faktorában annál többet p.nciformától, fazontól teljesen függetlenül.
2021. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen kevés, csak a barátnőd előtt nem volt még szerencséd kifogni egyet.
2021. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Miert van ilyen sok kis🍆 pali:((
2021. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen és sokáig nagyon nem szerettem. Szerintem úgy tudsz neki segíteni, ha sokat dícséred, elmondod hogy gyönyörű nagyon kívánod és izgató számodra, ilyesmik jutnak eszembe.
2021. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
6- itt vagyok, én kis kukacos vagyok. :D
2021. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!