Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, milyen kínos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen kínos vagy vicces szituáció fordult veletek elő, amiben a pasi nem vagy nem teljesen oda élvezett, ahol számítottatok rá ?

Figyelt kérdés
Mi és hogy történt ? Mi volt a reakciótok utána ?
2021. máj. 6. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hátamon feküdtem és a hasamra akarta de a végén mellre és arcra fröccsent.
2021. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Begyulladt a szemem.
2021. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fölém állt és a melleim felé célzott de spriccelt mindenhova, a hajam is olyan lett és nagyon meglepett arcot vághattam amikor hirtelen az arcomra spriccelt mert nem oda vártam.. 😀
2021. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában csak az van hogy megy az agyneműre is és orálnál (ha fekszem)ilyenek zavarják, hogy lehet megint mosni, meg minden cseppért kár, minden cseppje kincs, maskor ügyesebb legyek, meg ilyenek..
2021. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Bizony minden cseppje kincs, inkább lenyelem és felnyalom bárhonnan.. 😛
2021. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is begyulladt a szemem. Akkor egyszer engedtem, hogy arca élvezzen, mind a szemembe ment, hiába mostam ki, napokig vörös volt és fájt. Soha többé arcra!
2021. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfiként volt hasonló élményem. Autóban szexeltünk, egyszerre volt nagyon izgató, és baromi kényelmetlen. Nagyban verem a farkam, próbáltam az arcára célozni a csajnak, aki örömmel is várta... Sikerült is hatalmasat élveznem, de két ilyen hatalmas, sűrű adag, telibekaptam az ülés fekete szövetkárpitját. A végéből néhány csepp amit kiszorítottam ,annyi jutott a csajnak :)) Mindenesetre baromi boldog voltam az ülés miatt, csomót sikáltam, de szerintem mai napig látszik a nyoma, ha nagyon nézed :))
2021. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szembe kerül a sperma akkor vörös lesz a szem 1 napig. Ha este történik, sok óra alvás után reggelre eltűnik a szemégés. Ha kevés órát alszik az ember, akkor másnap egész estig vörös marad a szem. Szerintem minden férfi legalább egyszer belelőtt véletlenül a saját szemébe. Velem akkor történt, amikor 8 nap után vertem ki és rengeteg sperma jött ki. Viszont azt bírtam amikor kinyitottam a számat és bele lőttem, nagyon izgató volt.
2022. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!