Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha néha vágyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha néha vágyok a romantikus szexre is?

Figyelt kérdés

Párommal dom-sub párkapcsolatban vagyunk én vagyok a sub. Élvezem ha domináns meg durva velem és megaláz, de néha vágyok arra is hogy romantikus legyen, hogy azért lássam nem csak arra vagyok jó hanem szeret is. Ez akkora probléma? Ez már nem fér bele?


L


2021. máj. 7. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy dom irányítása a sub öröme. ha a sub másra vágyik, a dom döntése - de értelmes dom a szubot akarja boldoggá tenni
2021. máj. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélned.
2021. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma hogy a kérdés felmerült és a párodba/partneredbe nem szorult annyi iq/eu hogy erre ráérezzen, felvegye a közös hullámhosszt. A szexualitásotok csak RÉSZBEN egyezik, de teljesen nem, avagy elképzelhető hogy kifogták egy önző kis pötsd BDSM-esített kivitelben. A pálcát suhogtatni bármelyik hülye tudja, de a BDSM nem erről szól.
2021. máj. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!