Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha egy lány az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giovinezza kérdése:

Srácok! Ha egy lány az ágyban azt mondja nektek hogy nem akkor folytatjátok? Rengeteg sráctól hallom hogy akkor már megcsinálják a lányt nincs vissza út.

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez drágám a nemi erőszak definíciója.
2021. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha valaki már akkor mondja azt, hogy nem, akkor megérdemli, hogy befejezzék
2021. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves 2 szóval nem gondolhatja meg magát közben?
2021. máj. 7. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Alapból nem szabadna ilyen könnyen eljutni az ágyhoz. Csak akkor, amikor bármilyen meggondolásnak esélye sincs.
2021. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Úgy értem, a kapcsolat egy olyan szinten van, hogy egyik félben sem fog felmerülni hirtelen, hogy meggondolta magát.
2021. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
A nem az nem. Én biztos hogy abbahagynám, főleg mert nem tudom hogy miért mondta. Lehet hogy fáj vagy rosszul érzi magát.
2021. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Heves lepontozóknak mondom, ha egy olyan eset van, hogy pl. filmnézést beszél meg a két ismerkedő egyén, és hirtelen előkerül a lompos, ott teljesen jogos a "nem". Viszont ha egy fiút felhúztál, akkor a mocsokság egyik legutolsó vállfaja a hirtelen visszalépés. Persze nem muszáj ide eljutni, lehet szépen, fokozatosan is ismerkedni és nem lesz hirtelen meggondolás.
2021. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Az is elfogadható, ha a lompos túl nagynak bizonyul és emiatt hangzik el a "nem". Ezek viszont kivételes esetek szerintem.
2021. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
A sok bunkónak! Ha egy lány like-ol egy posztodat, nem azt jelenti, gyere és dugj meg!
2021. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Így van nemi erőszak
2021. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!