Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy farok vagy az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy farok vagy az átlag feletti magasság ad nagyobb önbizalmat egy srácnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha ezt össze lehetne hasonlítani. Az önbizalom meg nem 1-1 dolgon múlik. Lehet magas 20as farokkal is egy kis 🐰.
2021. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Sztem a nagy farok.

Bár jobb lenne ha inkább az inteligencia adna a srácoknak nagyobb önbizalmat. Akk jobban gyurnának rá :)

L

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Én 188 centi magas vagyok és 19.5 centi a farkam ;)
2021. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a méretemmel nincs gondom,18 centis.Értelmileg is rendben vagyok,legalábbis józan életet élek.Ilyen téren rendben van az önbizalmam.

Viszont a külsőm nem túl megnyerő.Nem vagyok egy Adonisz :) 170 magas vagyok.

Inkább lennék zakkant kisebb farokkal.Mert sok ehhez hasonlót látni az utcán sétálni,kézen fogva egy lánnyal :) Mármint nem a kis farokra értettem a hasonlítást,azt nem tudom :D

2021. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Miért akarsz zakkant lenni??
2021. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem ad önmagában önbizalmat. Ismerek égi meszelőt aki megszólalni sem tud nő közelében, meg olyan 20x cm-s figurát aki összecsinálja magát ha hangosabban rászól valaki. Személyiségbeli kérdés. Egyébként meg sem a magasságodon, sem a péniszméreteden nem tudsz változtatni. Ha már annyira önbizalom kell akkor inkább sportolj, az legalább egészséges is, meg közösségben leszel.
2021. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 Ha elcserélhetném a nem túl előnyös külsőt,magasságot szimpatikusabbra.Akkor beáldoznám a józan eszem.Mert olyan világot élünk,ahol úgy 90%-ban a külsőségek számítanak.Előítéletesek az emberek.Az élet minden területén.
2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A magasságom tuti ad, mert egyrészt azt látja mindenki, a farkam nem. És mikor kihúzom magam, akkor eléggé "látszik, hogy ottvagyok", és ez önbizalmat ad, nagyon sok visszajelzést kaptam erről, hogy jól áll a magasságom, és tudom, hogy sok csaj (nem mindenki) is szereti. Ennek ellenére mégsem vagyok egy nagyon magabiztos alfahím, mert egyéb okok miatt (nem, nem farokméret) vannak gátlásaim és félelmeim. Mindenesetre ha szökőévente találkozok egy nálam magasabb emberrel, baromi furcsa, és frusztráló érzés, hogy magasabb, mint én, és eszembe jut, hogy milyen lehet az emberek 95%-nak, akik alacsonyabbak tőlem. És ez így mind a csajozásra is hatással van.
2021. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a farokméret sok midnent meghatáro a pszichében.
2021. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvass itt női válaszokat, hogy milyen férfiak tetszenek nekik.

A legtöbb úgy kezdődik, magas,...

Ritka az amelyik egyáltalán megemlíti a farokméretet.

A farkad csak olyan lány fogja megdícsérni, akit már elcsábítottál.

A magasságod meg olyanok is, akikkel csak összefutsz valahol.

2021. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!