Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell / szoktál mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell / szoktál mondani egy olyan lánynak, akit le akarsz fektetni?

Figyelt kérdés
Azaz, milyen csajozós vagy szexpartner keresős dumák vannak? Oda mész, köszönsz, meghívod egy italra és viszed is az ágyba, vagy mit beszélsz vele?

2021. máj. 7. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy mivel a jellemed miatt ha ezeket mondanád már hiteltelenné válnál. Engedd el.
2021. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Csá! Dugunk?
2021. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Nem is ismered a jellememet. És az, hogy nincs apám, aki megtanított volna csajozni, automatikusan azt jelenti, hogy sosem fogom megtanulni és sosem fogok senkit sem felszedni?

2. Ez inkább taszítónak hangzik, mint célravezetőnek. Egy normális lánytól, ha ilyet kérdezel, elküld a f****ba vagy szó nélkül otthagy, nem?

2021. máj. 7. 19:51
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem ha frankón megmondja a pasi, hogy meg akar d*ni.. 🙈 L
2021. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Eszter! Feküdjünk le!
2021. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Jujdegyereide! Megcincállak😁
2021. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóképű, sármos fiú, férfi vagy, akkor beválik a meghívás bárhova: étterembe ebédre, vacsorára, de akár egy presszóba, egy kávéra, konyakra, meg úgy általában bármi. Én mindez nem vagyok, viszont nagyon vonzanak a csinos nők, és hamar kialakulnak bennem erős érzelmek. Így legjobban az vált be eddig, ha ezeket az érzelmeket kimondtam. Többször volt, hogy semmi esélyt sem adtam volna magamnak, mégis hosszan tartó, boldog kapcsolatba kerültem így.
2021. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es akkor megyünk szobára? 31/F
2021. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LEszti0611 válasza:
100%
5ös..... Én aki Eszter.👁️👄👁️
2021. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És lányok? Ti mit akartok hallani egy olyan férfitól, aki titkon meg akar k**-ni titeket?
2021. máj. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!