Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelen szaunánál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen szaunánál mennyire nézek meg az ember péniszét (méret, fanszőrzet)?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2021. máj. 7. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem bámulják egymást az emberek.
2021. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Eleve nincs is sehol meztelen szaunázás:D alap hogy ruha kötelező minden uszoda, hotel stb szaunájában. Ha mondjuk valami szexklubban vagy ott persze a meztelenség az általános. Emiatt eleve nem is gond ha megnézik egymást az emberek. Hisz ezért mennek oda. Mikor én voltam ilyen helyen, akkor csak 1-1 pillantást vetettem lentre a pasiknak. Mivel beszélgettünk természetesen bunkóság lett volna nem a szemébe nézni. De én spec nem vagyok nagy kukkolós, láttam már faxt, nem nagy újdonság a dolog:D

N

2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nincs is sehol meztelen szaunázás? :D

Kulturált helyeken teljesen természetes, hogy mindenki meztelenül szaunázik.

Persze Magyarországon valóban kevés ilyen hely van.

2021. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónak üzenném, hogy elégé rosszul gondolja ezeket a dolgokat. Mi az, hogy nincs sehol meztelen szaunázás? Elmész Finnországban, minden szauna kötelezően meztelen, hisz úgy az egészséges. Szerencsére Magyarországon is egyre több helyen lehet úgy és ennek el is kellene terjednie, hiszen így kell használni a szaunát, ez a természetes, törölköző a popó alá és meztelenül vagy. Az ég egy atta világon senki sem figyeli a másik testét/nemiszervét, ha pedig igen azt ki kell dobni onnan. Normál esetben nincsenek ilyen problémák sehol sem.
2021. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Német, osztrák kultúrkörben elterjedt a nudizmus, ők szoktak meztelenül, a skandináv világban is magátol értetődő, hogy szaunázni meztelenül kell.


Ha nem homoszexuálisoknak épült szaunázó stb. helyre mész, akkor max pillantásra számíthatsz. Értelemszerűen, bámulni másokat bunkóság.

2021. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nézik meg, menj nyugodtan.
2021. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem emberek... ne arról pofázzatok, hogy a világon máshol mi van. Magyarországon élünk, erre vonatkozott a kérdés is. Itthon szinte mindenhol egyenesen TILTJÁK a ruha nélküli szaunát:) felesleges okoskodni, hogy más országokban hogy van, nekünk semmi közünk ahhoz, max nyaralás alkalmával lehet releváns..
2021. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!