Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire tartják undorít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tartják undorítónak a férfiak anális kényeztetését?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom 0 de sok helyen hallani hogy egy férfi számára a prosztata orgazmushoz fogható nincs, így születik meg a kérdis is hogy ez mennyire taszítja a nőket? Pontosabban megtagadnátok e ti mint nők a párotoktól azt az élvezetet ami lehetséges hogy jobb érzés lenne számára mint bármi más amit a hálószoba nyújthat azért mert mondjuk "nem férfias" vagy akármi más okból kifolyólag?


Ez alatt gondolhatunk akármire igazából,simogatástól az újazáson vagy nalogatáson keresztül egészen a pegging-ig,nincs lekorlátozva hogy mit tekintünk anális kényeztetésnek.



2021. máj. 7. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom undorítónak, de nem is izgat. Ujjazni nem tudnám mert műkörmöm van, a pegginget viszont nem próbálnám ki.
2021. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Én nem tartom undorítónak, szívesen csinálnám. Nekem pont az a tapasztalatom, hogy a férfiak nem vevők erre, pedig nagy orgazmust lehet így elérni:)

Nekem a nyalás se undi. Azt viszont nem vállalnám be, hogy mondjuk megdugjam felcsatolhatóval. Nekem a dildók és játékszerek is furák egy kicsit férfinél, de azt még bevállalnám ha úgy van. Inkább nyelvvel meg ujjal csinálnám szívesebben

2021. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen csinálom, a párom szereti, néha engedi, de sajnos pont hogy ő tartja undorítónak hogy élvezi:(
2021. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen csinálnám az ujjazástól a peggingig kb. mindenhogyan. Egyetértek a második válaszolóval, hogy inkább a férfiak zárkóznak el előle sajnos. :(
2021. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, orál közben eljátszadoznék ott 1,2 újjammal.
2021. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. Személy szerint (21/F) én szerintem élvezném bár nem volt még benne részem pedig szivesen kipróbálnám.
2021. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik lánnyal erről beszéltem (konkrét kipróbálás kapcsán, vagy csak őszinte haveri dumáláskor), leginkább az zavarta őket hogy a behatolás elveszi a szemükben a férfi férfias jellegét. A nyalás, simogatás a többségüknél belefért.
2021. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy én lennék extrém szerencsés, de akivel ágyba kerültem, a csajok fele simán bevállalta. A másik feléből is páran, csak előtte egy kicsit gondolkoztak, mert még új volt nekik. Szóval, elég sok nő van, akinek ez bejön.
2021. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Imádom a párom minden porcikáját,de nekem minden anális dolog tabu.Szerencsére nem is igényli.
2021. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Annyit had kérdezzek még meg a kedves válasz adóktól hogy akik azt írták hogy benne lennének,őket mennyire taszítja a "klasszikus" anális szex gondolata? Kíváncsi vagyok hogy van e olyan aki a párját szívesen kényeztetné, ellenben nem szívesen vagy egyáltalán nem menne bele abba ha a saját fenekéről volna szó.
2021. máj. 8. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!