Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire tartják undorít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tartják undorítónak a férfiak anális kényeztetését?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom 0 de sok helyen hallani hogy egy férfi számára a prosztata orgazmushoz fogható nincs, így születik meg a kérdis is hogy ez mennyire taszítja a nőket? Pontosabban megtagadnátok e ti mint nők a párotoktól azt az élvezetet ami lehetséges hogy jobb érzés lenne számára mint bármi más amit a hálószoba nyújthat azért mert mondjuk "nem férfias" vagy akármi más okból kifolyólag?


Ez alatt gondolhatunk akármire igazából,simogatástól az újazáson vagy nalogatáson keresztül egészen a pegging-ig,nincs lekorlátozva hogy mit tekintünk anális kényeztetésnek.



2021. máj. 7. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét formában szeretem, de úgy jobban ha velem foglalkoznak.(#3)
2021. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én max. azt szeretem, ha nyalják a popsimat. A popsiujjazást vagy az análszexet egyáltalán nem szeretem kapni. (#4)
2021. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a feleségemmel oda-vissza játszuk. Nincs ebben semmi férfiatlanság.
2021. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Aonime ***** válasza:
100%
Az én barátnőm, kérni szokta néha hogy pucsítsak be mert ki akar nyalni, rohadt izgató, és miért kene undorodni, egy igényes embernek a teste minden része friss es tiszta, egyszer meg ujjazott kicsit, nem prosztata orgazmus volt mert közbe verte de az is jó volt nagyon! Az meg hogy valaki ettől nem érzi magát férfinak kész vicc, pont az a lényege a férfi létnek hogy magabiztosan vállaljuk azt amit szeretnénk!
2021. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni a páromnak, az előkészületekben is segíteni szoktam. Legjobban az ujjammal szeretem izgatni, de most vettünk egy dupla dildót, aminek egyik vége az én puncimba, a másik az ő popsijába kerül. Még nem próbáltuk ki, de remélem, bejön majd mindkettőnknek.

Viszont se nyalni nem szeretem ott, sem azt, hogy engem izgasson ott.

40N

2021. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon.
2021. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%
Annyira amennyire a pasit is. Sok ilyen félburnyó van mostanában aki erre vágyik és kb elvarja feltetel nélkül. Undorítóak! Viszont ha van egy barátom akit szeretek mert mindent megtesz értem és rendszeresen kielégít akkor még tetszik is a dolog ha néha vágyik erre. Tehát emberfüggő teljesen. 24L
2021. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es, teljes anomália amit írsz....
2021. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kumba válasza:
100%
Mi a párommal szeretjük.(21F)Ujjal is szokta nyalni is szokott. Nem tartja szégyellni valónak. Ha élvezem miért ne csinálná. Anál vibrink is van. Azt ő is szokta használni. Most egy felcsatolhatóson gondolkodunk. Semmi bi hajlam csak vele csinálnám.. Sok férfi szereti. Szerintem semmi tagadni való nincs benne. Teljesen csupaszra borotvált segget nem und nyalni sem. Így állunk hozzá.
2021. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!