Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képesek vagytok szűzként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok szűzként tekinteni egy olyan lányra, aki számos szexuális tapasztalatra szert tett már, csak éppen a hüvelyében nem járt pénisz?

Figyelt kérdés

Hogy egyértelmű legyek: dugták már a fenekét, a száját, szopott is, verte már ki pasinak, ujjazták, nyalták, és akár különféle fétisjátékokban is benne volt; a fantáziátokra bízom, hogy mi mindent csinált, a lényeg annyi, hogy a hagyományos értelemben vett (vaginális) szexben még sosem volt része.

Elméleti jellegű kérdés, a felfogásotok érdekel ezzel kapcsolatban.



2021. máj. 8. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, az én szememben még szűz, hiszen a fogalom 21. századi definíciója illik rá. (férfi vagyok)
Nem, nem tudom őt komoly arccal szűznek nevezni. (férfi vagyok)
Igen, az én szememben még szűz, hiszen a fogalom 21. századi definíciója illik rá. (nő vagyok)
Nem, nem tudom őt komoly arccal szűznek nevezni. (nő vagyok)
65 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Gyakorlatban még szűz lenne számomra, de elméletben már nem.
2021. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem különösebben érdekel a téma. Elismerem, hogy ő még szűz, viszont nem úgy tekintenék rá mint egy "átlagos" szűz (de pettingben tapasztalt) nőre. :P
2021. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ennek van egy fordítottja is.

Anyám nőgyógyászati klinikán dolgozott, ahol egy apácát kezeltek méhnyakrákkal.

Több vizsgálat, beavatkozás is történt hüvelyi úton ezért a gyógyulást követően szüzesség visszaállitó műtétet kért.

Soha nem feküdt le pasival, de a szűzhártyája átszakadt, ezért fontos volt számára a korrekció.


Az én szememben egyébként az apáca ugyan úgy szűz, a kérdésben írt csaj meg nem az.

2021. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez a csaj olyan lenne, mint egy vár, amit ostromkor ezerszer körbelőttek, huszonhétszer elfoglaltak, de a kapitánya hiszi, hogy még az övé.


Elméletileg meg gyakorlatilag sem szűz.

2021. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Az én barátnőm exével szeretkezett is csak éppen annyira "nagy élmény" volt hogy még csak a szűzhártyát sem sikerült kiszakítani,ő úgy tekintett a dologra hogy ez nem minősült a szüzessége elveszítésének.
2021. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Mivel a szüzesség elveszítése még mindig a nemiszervek "egyesüléséről" szól, így igen, szűz. Most ha csak így dobálózunk a dolgokkal, hogy jajj, már nem szűz, mert látott fhaszt, akkor igazából bármilyen romantikus tevékenység után már elveszíthetné a szüzességét, pl csókolózás után. Kell egy pontos defínició mindenre, másképp nem működik.

Még annyi, hogy a világ egyik legtúlértékeltebb dolga a női szüzesség. Baromira unalmas ez.

2021. máj. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A szüzesség eredetileg egy erkölcsi fogalom, az ártatlanságot/tisztaságot/szexuális értelemben vett érintetlenséget jelentette még anno, amikor megkonstruálták, szóval szerintem arról simán lehet vitatkozni, hogy "a nemi szervek egyesüléséről" szól-e. A közösülésnek más, társadalmilag elfogadott formája aligha volt akkor, nem hiszem, hogy számoltak volna az ilyen orál-anál féle "kiskapukkal". :D

Ettől függetlenül minden bizonnyal meg kell húzni a határt valahol, ha mindenáron ebben a fogalomban szeretnénk gondolkodni (én amúgy legszívesebben törölném a kollektív emlékezetből úgy, ahogy van), de szerintem nem ennyire egyértelmű, hogy a nuni meg a kuki találkozásánál "kell", és úgy látom, a szavazatok is tükrözik ezt a bizonytalanságot.

2021. máj. 9. 04:19
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Dede, elég egyértelmű, attól, hogy sokan nincsenek tisztában a fogalommal. Meg amúgy is, akkor mi az ártatlanság? Láttad egy fiú csúnyáját, és akkor már nem vagy ártatlan? Na ugye, ezert kell pontos definíció, a vallási szabályok meg nagyon felületesek, azon nem lehet elmenni.

[link]

Itt is többféle megközelítés van, de láthatsz egy ilyen mondatot:

"A szexuálpszichológiában egészen addig számít valaki szűznek, amíg hüvelyi behatolás nem történik hímvessző által"

Szóval szerintem hagyatkozzunk inkább a szakikra, ne a kultúrköröket meg az ilyeneket vizsgáljuk egyenként.

2021. máj. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, tegyük fel, hogy már 500-an seggbe dugták, másik 500 fickót leszopott, a fülébe élvezett másik 2000. És megujjazta az egész orosz hadsereg még mellé. Sőt még a kínai is.


Definíció szerint lehet szűznek nevezni, de mire jó egy olyan definíció, aminek alapján Eurázsia éjjel-nappal 50 csávóval futószalagon szexelő No. 1. prostiját meg egy soha férfit még nem látott lányt ugyanabba a "szűz" kategóriába sorolunk?

2021. máj. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Szóval szerintem hagyatkozzunk inkább a szakikra, ne a kultúrköröket meg az ilyeneket vizsgáljuk egyenként."

A "szakik" nem valami objektív, természettudományos alapokon nyugvó meghatározást adtak a szüzességnek, hanem a jelenkori közmegegyezést sajátították el, lol. Azért éli meg az egyén a szüzessége elvesztéseként (amelynek a tudata aztán hatást fog gyakorolni a pszichológiai fejlődésére) azt a pillanatot, amikor pénisz hatol a hüvelyébe, mert mi éppen azt találtuk ki, hogy ezt jelenti a szüzesség elvesztése. Máshol, más korban meg mást találtak ki, és valószínűleg 200 év múlva is mást fognak, ez mindig is a kultúrából képeződött le, nehogy már letagadd.

2021. máj. 9. 05:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!