Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki szereti a durva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki szereti a durva szexet, bdsm -et (nem vagyok képben a szakszavakkal..) annak hogy jött ez a dolog?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdődött? Konkrétan mik azok a dolgok amiket szerettek? Mi az amire vágytok, hogy egy férfi tegyen veletek?


30 F



2021. máj. 9. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Enyhe szoritas, csapkodas, fenekeles, kotozes
2021. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindig is imádtam. Ettől nekem férfibb a férfi, ami által nőiesebb nőnek érzhetem magam. De ez csak azzal működik akivel van kölcsönös kémia, bizalom, érzelem és kommunikáció.
2021. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én imadom ha a párom lekötöz és úgy kényeztet hogy ne tudjsk ellen allni
2021. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Úgy kezdődött, hogy itt gyk n megismertem egy nálam idősebb férfit. Én még elég fiatal voltam és nem sokat tapasztaltam szexben. Ez a férfi viszont elég nyitott volt és (utólag már tudom) domináns. Ő volt először, aki kicsit durvább volt velem és 1-2 eszközt is mutatott nekem. Mindezt persze úgy, hogy mindig figyelt rám és beszélt velem mi tetszik, mi nem, izgatna e ha.. Szóval nem erőltette, én meg benne voltam ezekben és akkor éreztem először, hogy mi a fene én ezt nagyon élvezem:D aztán rájöttem szépen az évek során hogy sub vagyok. Kitapasztalgattam mindent, kiismertem a vágyaim, határaim stb.

A lista elég hosszú lenne, szóval nem részletezem mik izgatnak. Igazából mindenki más, mindenkinek más szinten mozog ez a vágya az egészen lightostól a már már ijesztő kategóriáig terjedően. Van akinek elég lesz egy kis fenék paskolgatás meg hajhúzás, van aki meg arra vágyik hogy pofozd fel, köpd le, pisild le stb.

Szóval ha ilyen lányt ismertél meg, akkor inkább vele beszélgess el a témáról:)

24N

2021. máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én már gyerekként is szerettem ezt a "kikötözős" játékot, felnőttként meg rájöttem, hogy szexuálisan izgat. Plusz a megerőszakolós vagy ahhoz hasonló szerepjáték is izgat. Fogalmam sincs amúgy, hogy ez miért alakult ki, de szeretek kiszolgáltatott lenni egy férfinak.
2021. máj. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyszeruen csak jott, mint.ahogy pl hogy milyen kajat szeret az ember L
2021. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 -es Kedves!

Köszönöm, hogy ilyen kifejtősen válaszoltál!


Nem, sajnos nem ilyen lányt ismertem meg csak érdekel a téma.

Talán egy csajom volt idáig aki szerette ha a fenekét csapkodom dugás közben, meg egy másik akin azt vettem észre, hogy élvezi ha szex közben erősebben megfogom a torkát, de ennyi sajnos.

2021. máj. 13. 02:58
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Általános suliban aki nem vitt tesicuccot, választhatott igazolatlan óra+órai munka elégtelen, vagy nap végén tíz kemény pálcaütés a szertárban, meztelen fenékre. Túlélhetőbb volt mint az otthoni lelki fröccs, meg jó volt, ahogy a suli leggyönyörűbb tanárnője vett kezelésbe. Sokszor direkt azért nem vittem felszerelést, hogy jól kikapjak, reggel már izgulva vártam az utolsó óra végét :).


Mély nyomot hagyott bennem, majd hosszú évek múlva találkoztunk. Szóba jött ez is, mondtam a Tanárnőnek, most sincs cuccom. Egyből kapcsolt, kísérhettem haza. Már nem tanár-diák viszony, pucérra vetkőztetett és egy fakanállal sokkal jobban elvert. Azóta az életem része, 4-5 hetente megyek hozzá, a fenekemet és a combjaimat veszi kezelésbe. Piszkosul fáj, kegyetlenül szenvedek még egy-két napig utána, de mégse tudok meglenni nélküle.

2021. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!