Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme hazudni, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hazudni, amikor úgyis kiderül?

Figyelt kérdés

Mindig mikor valaki aggódik a mérete miatt, megy a kamu nyugtatás, hogy elég a 13cm is, elég a 4cm vastag is, stb, de azért ennél a kérdésnél is kiderült, hogy a nők, ha férfiak lennének, nagy farokkal lennének elégedettek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Miért? Mert nőként tökéletesen tisztában vannak vele, hogy mi kell a nőknek.



2021. máj. 9. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A gyakoris válaszok hitelessége vetekszik a zéróval! Ez tény!
2021. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Uncsiiii
2021. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Marhára nincs igazad, szerintem egy igazi nőnek nem ez számít, innen is lehet tudni hogy te még sosem voltál senkivel..
2021. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert egy fogalmuk sincs melyik mekkora szemre , simán a 2-3 centi plusz mínusz benne lehet.

Nekem 14 és van olyan fotó amin azt mondják vagy 16-17

Másfelől meg a nők a magabiztos pasit szeretik mindegy mekkora van nekik. Ha béna úgyis kirakják ha ügyes és kompenzál akkor lehet akár egy kisebb méret is jó , de azért ahhoz teljesiteni kell.

Na meg persze nem hangzik túl a ribi szöveg hogy a 16-18 oszlop az igazi amitől utána mozdulni nem tudnak

2021. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

A 13/4 tényleg jó, de ott az volt a kérdés, hogy ha férfiak lennének, akkor milyen méretet szeretnének.

És amúgy is kíváncsiságból leszoktam néha mérni 1-1 férfinak a farkát, lehet az előjáték része is.

2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, tudom, hogy nagyon nehéz a berögzült emberek véleményére hatni, ezért csak annyit mondok, hogy gondolkozz el ezen:

Ha van egy lány, életed szerelme, a nő akivel le akarod élni az életed, de neki csak kicsi melle van ezért nem tudsz vele mondjuk mell-szexet csinálni, 1-1 pózban deszkának néz ki, nem tudod még jól markolászni sem, akkor ezzel a lánnyal neked rossz? Rossz vele a szex? Egyből lecserélnéd kérdés nélkül egy nagyobb mellű nőre?


És ha neked feltennék a kérdést, hogy mekkora mellett választanál, ha nő lennél, az lenne a válaszod, hogy lapos-deszka akarsz lenni?


PERSZE hogy számít a pénisznél, hogy mekkora és milyen forma és milyen a szaga és mennyire kemény és mennyit bírja és még sorolhatnám, de NEM LÉNYEG. Nem ez a LÉNYEG!!!

2021. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 A legnagyobb hülyeség a mellet a péniszhez hasonlítani. A szexhez nemi szervek kellenek (pénisz és hüvely). A mellnek szex szempontjából "csak" esztétikai szerepe van, illetve a legtöbb nőnek fontos erogén zóna. Egy nő képes szexelni a mellei nélkül, de egy férfi nem a pénisze nélkül (kivéve orális szexet adni).
2021. máj. 31. 14:25
 8/19 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva pedig, nőként olyan melleket szeretnék, ami most is tetszik. Pont ez alapján válaszoltak ott is a nők.
2021. máj. 31. 14:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nő jobban szereti a nagyobb farkat, csak nem akarja bántani a párját.

Nagyobb méretet jobban ki lehet használni, bármilyen pózban, persze nem jó a túl nagy sem.

Pasi vagyok én sem vagyok elégedett a méretemmel, pedig átlagos, de bizonyos pózban kevés.

2021. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt én egy 23 éves Playmate vagyok akkora csöcsökkel, hogy csak a látványtól eldurransz, másrészt meg csupán egy hét alatt 150 milliót keresek Dubai sejkek farkán...látod...hazudtam az interneten, nem csak arról, hogy miből élek, meg, hogy mennyi pénzért, de még azt is hogy ki vagyok. Az internet anonimitásában ahogy az egyikre rámondhatod, hogy hazudik, a másikra is ugyan úgy hazudhat. Hazudhat akinek elég a 12cm és az is akinek 153cm csak. Na és akkor most mivan? Sakk-matt, ki tesz igazságot.


Elárulom a titkot: senki. Senkinek nem tisztje az igazság tétel, egyrészt, mert mindenki csak a saját véleményét tolja az igazság úgy istenigazából senkit nem izgat. Másrész és nem győzöm hangsúlyozni, hogy ez a fontosabb, amíg ti szűz fiúkák itt a pöcsötöket méregetitek még mindig, mint annó a gimi öltözőjében, addig mi normális pasik dugjuk a csajokat a teljesen átlagos 14 centis farkunkkal, akik az "élő istenre is" megesküdtek NEKED, hogy őt biza csak 23 centis légvédelmi ágyú tudja kielégíteni.


Nőj fel fiam, ne méregesd a pöcsöd, hanem ásd el tövig valami csajban!

2021. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!