Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra az orális szex érzelmi szempontból hozzáad egy komoly párkapcsolat intimitásához? Elmélyültebb lesz tőle a kötelék?

Figyelt kérdés
Elsősorban a sz0pásra gondolok most, de akár úgy is lehet érteni, hogy ha oda-vissza megy, az milyen hatással van a kapcsolatra.

2021. máj. 10. 00:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, érzelmileg is közelebb érzem magamhoz a páromat tőle.
Csak a szex lesz tőle jobb, maga a párkapcsolat (más szempontból) nem.
Úgy hat a kapcsolatra, hogy kevésbé tekintem egyenrangúnak azt a nőt, aki hajlandó rá (de ez izgat, mert az élet minden területén dominálni szeretek).
Nem akarok orált kapni egyáltalán.
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez személyfüggő.Én néha jobban szeretem a szopást mint maga az aktust..Nem a jóérzés miatt.Hanem azért mert lehet érezni ha a lány szeretetből csinálja.És olyan kellemes. Szerintem kifejezetten jó lehet egy kapcsokalatba
2021. máj. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Én nem nem vagyok oda a szopásért, én a behatolást sokkal jobban szeretem, de én szívesen nyalok a lányoknak, tehát adni szeretek, az a helyzet, hogy kevés nő csinálja az orált olyan jó, ami nekem jó érzés.



Volt olyan haverom, ami imádta, ha leszopják a nők. DE! Kapcsolatban elkéozelhetetlennek tartotta az orált. Tehát a barátnőjének nem engedte, hogy leszopja őt. Úgyhogy amikor a lány nem volt a városban, akkor ment rosszlányokhoz szopatni. Ráadásul a barátnője kismellű, fekete hajú, fehér bőrű, vékony lány volt, a prostik, akiket választott meg nagy szilikonos mellű, szőkített hajú, szolis bőrű nők. Szóval teljesen mást akart, mint ami a barátnőjével volt. Vannak ilyen furcsaságok.

2021. máj. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex ad hozzá, az orál meg szerintem (adni és kapni egyaránt) hozzátartozik, de nem attól leszek szerelmes mert jó az orál az adott partnerrel.
2021. máj. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül arra gondoltam, hogy a szopás minősége váltja ki a mélyebb érzelmeket, inkább arra, hogy azért az ember lánya nem veszi akárkinek a nemi szervét a szájába, ehhez az kell, hogy elfogadja az adott férfit minden ízével, illatával, nedvével, az összes porcikájával együtt, és még csak nem is saját magának okoz vele örömet, hanem a partnerének, tehát az egyik legönzetlenebb dolgot adja, ami a szexben lehetséges. De lehet, hogy (nőként) csak én vagyok ilyen szentimentális, pont azért kérdezek rá, hogy milyen ez a másik oldalról, hogy kiderüljön.
2021. máj. 10. 02:57
 5/11 A kérdező kommentje:
*amit
2021. máj. 10. 02:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda, annál hatalmasabbb dolog kevésbé létezik.
2021. máj. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Jó esetben az ember fia sem nyalogat válogatás nélkül, szóval nem csak az ember lánya okoz örömet a másiknak önzetlenül.
2021. máj. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, ha egy csaj jól orálozik, akkor bizony nem erdekel az érzelem. Mert ha ügyesen csinálja, beleéli magát, akkor baromi jó. Viszont a nyalással így vagyok én is, olyannak tudok szívesen, szeretően nyalni, akihez tenyleg vonzódom.
2021. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha jól csinálja. Nálaunk az asszony egyáltalán nem tud jól szopni, nem is csinálj gyakran. De voltam olyan csajjal, aki a lelkemet is kiszívta, na az valami fantasztikus volt.
2021. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7

Jó, de a kérdés nem a nők felé irányul. Férfiaktól kérdezem, hogy fogadói oldalról hogy élik ezt meg, vagy mi a jelentősége.

2021. máj. 10. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!