Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legelső szex előtt ki izgul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szex előtt ki izgul jobban?

Figyelt kérdés

Én lányként úgy gondolom, hogy a fiúk jobban izgulnak életük legelső együttléte előtt, mert hát na, azért sok múlik rajtuk..

Viszont kíváncsi lennék, hogy csak én gondolom így, meg még páran, vagy esetleg tényleg így van?



2021. máj. 11. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én eléggé ideges voltam. Tapasztalt barátnővel veszítettem el. Ráadásul 4,5 évvel idősebb is volt nálam. Óvszer nélkül szerelmeskedtünk. Jól kinyaltam, ujjaztam, de maga a hüvelyben sajnos 1 percen belül elapriccelt a farkam. Kellett pár szex, mire akkor élveztem el gumi nélkül odabent, amikor a barátnőm is, szóval szerencsére be tudtam várni. F
2021. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon izgúltam.L.
2021. máj. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Akinek teljesítenie kell...

Most amugy legelső szexet úgy érted h szűzként?

2021. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A pasik jobban izgulnak szerintem is,emlékszem az első szerelmemmel együtt veszítettük el,ő sokkal idegesebb volt,voltak is merevedési gondjai,de megoldottuk.
2021. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mindketten ugyanúgy izgulnak, de talán a fiúknál/férfiaknál jobban kijön, főleg ha nem akar állni a cerka 🤷‍♂️
2021. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én jobban izgultam az első előtt, mint a barátnőm, pedig ő is szűz volt még előtte. Az egész testem remegett az izgalomtól.
2021. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként nem csak a legelső szex előtt lehet izgulni, én 45 évesen egy új kapcsolatban is pont úgy izgultam mint tinédzser koromban. 48F
2021. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalatom szerint a lányok izgulnak jobban. Szűz lányok (2 volt életemben) nagyon izgulnak. Az első szűz lány esetében én is szűz voltam, de neki nem mondtam el, azt mondtam, hogy már volt egy barátnőm előtte. Így jobban el tudta engedni magát (bár így is rettenetesen izgult), mert azt hitte én már tudom mit kell csinálni.

Én fiúként inkább akkor izgulok, amikor a lánnyal megismerkedek, számomra egy lánnyal beszélni ezerszer nagyobb stressz, mint az első szex. A szex csak jön természetesen.

2021. máj. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!