Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok használni játékszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok használni játékszereket az együttlét során?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról szeretnék szavazást indítani, hogy mennyire népszerűek a játékszerek a párok körében itt a GYIK-en, szoktatok-e játékszereket használni az együttlétek során.

A játékszer bármi lehet, értem itt a különféle hüvelyi vagy csiklóizgató játékszereket, az anális játékszereket is, a klasszikus női illetve férfi oldalról is, vagy mellbimbócsipesz stb.

A szavazás szempontjából a szexualitás lényegtelen.

A válaszok mellett a nő/férfi azt jelentené, hogy a játékszer az adott személyen/személyben volt vagy pedig lenne használva.

Kérem, hogy a CSAK az aktus közbeni játékszerek használata esetén szavazzatok, az egyéni örömszerzés során használt játékszerek nem képezik a szavazás tárgyát.



2021. máj. 11. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, és tetszett (nő)
Igen, és tetszett (férfi)
Igen, de nem igazán tetszett/a "hagyományos" szex jobban tetszik (nő)
Igen, de nem igazán tetszett/a "hagyományos" szex jobban tetszik (férfi)
Még nem, de kipróbálnám (nő)
Még nem, de kipróbálnám (férfi)
Még nem, de nem igazán vonz (nő)
Még nem, de nem igazán vonz (férfi)
23 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt hogy barátnőm dugott meg felcsatolhatóssal, volt hogy én izgattam őt szex közben ilyen kis csiklóizgató vibrátorral. Mindkettőnknek tetszettek, de csak ritkán, alkalomszerűen kerülnek elő.


28F

2021. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk, de ilyen béna volt, hogy ez meg mi minek :D
2021. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!