Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: nektek fontos, hogy egynél több szexpartneretek legyen az életben? Mindenképpen ki akarjátok próbálni több nővel, hogy tapasztalatot szerezzetek?

Figyelt kérdés
Tehát az a szcenárió szóba jöhet/jöhetett volna nálatok, hogy megtaláljátok életetek szerelmét/az ideális társat/a másik feleteket (vagy ahogy tetszik), és vele maradtok halálotokig, nem vadásztok más nőkre "kiélem magam" alapon?

2021. máj. 13. 05:35
A kérdező szavazást indított:
Még nem szexeltem senkivel, de teljesen oké lenne, ha csak egy nő lenne az életemben, akivel szeretjük egymást.
Jelenleg is együtt vagyok a nővel, akivel elveszítettem a szüzességem, és szeretnék mellette megöregedni.
Már van legalább egy exem, szóval nem valósulhat meg az, hogy egy nőnél maradjak, de ha már elsőre kifogtam volna "az igazit", vele maradtam volna.
Még nem szexeltem senkivel, de nem tudom elképzelni, hogy megálljak egy partnernél a későbbiekben.
Jelenleg együtt vagyok a nővel, akivel elveszítettem, de valószínűleg vége lesz, mert nem "éltem" eleget.
Túl vagyok több nőn, és így is terveztem, tuti nem maradtam volna együtt az elsővel. Kell a tapasztalat.
52 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Én személy szerint ki akartam élni magam, úgy voltam vele, hogy nem keresek tartós nőt mert előbb utóbb úgy is szembe jön az akivel le szeretném élni az életem és addig miért ne lehetne egy csomó alkalmi partnerem. 16 évesen voltam először nővel és rá nemsokára kezdődtek a házibulis idők ami kitartott vagy 23-24 éves koromig. Mindn hétvégén odavoltam valami buliban háznál, kocsmában, disco stb.. Mivel nyomulós voltam, csúnya sem voltam és mindig megtaláltam a "ribi" réteget a lányok közt igy lehet mondani majdnem mindegyik hétvégén más nővel voltam. hol dugás hol cumi de szinte mindig volt valami. hétköznapokon is szereztem alkalmikat netes oldalakon. Prostinál is kb 60 különbözőnél jártam az elmult 15 évben igy szerintem nem tévedek ha azt mondom h simán voltam vagy 250-300 nővel. Persz később én is megtaláltam a nagyon nagy Ő-t és úgy voltam lekötöm magam végleg. És igen, örültem h kiéltem magam mert már nem vágytam arra h de jó lenne ezt is meg azt is ágyba vinni.

Amúgy én a lánytól sem várom el h érintetlen szende szűz legyen mikor összejövök vele mert semmi közöm hozzá hogyan élt előttem, mármint hogy tartogatta magát mint egy félős szűzlány vagy egy jókora ribi volt előtte. ő dolga. Lényeg az h működjön a kapcsolat.

egyik lány barátom 16 évesen ismerte meg a pasiját akivel elvesztette. Azóta házasság, gyerek és jól megvannak. ennek 12 éve már

2021. máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Mennyi ideje vagy a pároddal?

Csak mert kíváncsi vagyok, aki ennyire élt, az pont hogy lenyugszik egy kapcsolatban épp amiért te is írod, mert kiélted magad, vagy egy idő után ismét vágyik a változatosságra?

2021. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyok együtt a barátnőmmel és ő az egyetlen nő az életemben akivel szexeltem. Nem is vágyom másra, mert szeretem őt, Isteni vele a szex és nekem ő a legszebb nő a világon.
2021. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Együtt szerettem volna maradni az elsővel, de ez nem volt kölcsönös. Azóta kipróbáltan több nővel, de senkivel sem.volt olyan jó.
2021. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"igy szerintem nem tévedek ha azt mondom h simán voltam vagy 250-300 nővel"


Hát hogyne 🤦‍♂️ Életszerű.

2021. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Az 5. hozzászólót sajnálom. Nehéz lehet ilyen kicsi önértékeléssel. Nem volt cél, de így alakult, hogy 70-90 nővel voltam valamilyen formában és mindenki elégedett volt. F
2021. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy is.

Őszintén: soha nem értettem azokat, akik a szexre mint valami gyűjthető élményre tekintenek.

2021. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

#6

Sajnálni azokat kell, akik úgy akarnak magukban kompenzálni, hogy a neten verik a saját mellüket, és hiperérzékenyek rá, ha valaki azt esetleg megkérdőjelezi, és ilyenkor mint a gyöngytyúk a takonyra, egyből ugranak nekitámadni a személyének, mert nem bírják elviselni ha a gyakorikerdeseken nem lehetnek valakik ;) A stílus árulkodó

2021. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

#6

8-as jól mondja, süt a kommentedből a sértődöttség. De tényleg, ha végülis ilyen jó neked, miért fontos neked hogy elkezd becsmérelni. Fáj valami?

2021. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem fáj. De egyértelmű, hogy sok az önértekelesi probléma. Miért húzza le azt, aki fentebb leírta, hogy mennyi nővel volt. Nem tűnt nagyzolósnak. Amíg ti nem a kérdésre válaszoltok. Nehezen megy a szövegértés is.
2021. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!