Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan álltok a golyókkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltok a golyókkal való izgatáshoz? Mit szerettek csinálni vele, vagy hogyan szeretitek kapni?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Vagy túl érzékeny?

2021. máj. 14. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem
2021. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Kezdő vagyok lehet buta kérdés de orál közben ha nyalogatom a golyókat azt élvezi a pasi?!
2021. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Imádom amikor valaki nyalogatja őket :D
2021. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én imádok a golyókkal is játszadozni, nyalni, szívogatni. 🙂 L
2021. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
A barátom azt szereti,ha finoman marokra fogom és masszírozom őket,szívesen csinálom a kedvéért.
2021. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Izgatom a nyelvem hegyevel, bekapom , meg huzom és ki engedem a számból. És újra bekapom..:)hammm

Van hogy mindkettőt egyszerre szopogatom , közben a f.á..t is simizem, nyalogatom hosszában , rá köpök e közben meg csókolom a száját , nyakát, mellkasát és a f.... t a puncimhoz dörzsölom, vagy beteszem a p..c..ba egy kis időre, utána megint bekapom...Jajj nagyon el szaladtunk.

Ez vagyok én..:)

2021. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Imádom, ha morzsolgatja finoman a nő. Masszírozza, bekapja őket, szívogatja, szopogatja, nyalogatja a nyelve hegyével, miközben szopjaa/veri a farkamat is.
2021. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem érzékenyek a drágáim, jobban szeretem, ha nem piszkálják őket.
2021. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm stabilan oralt azzal kezdte, hogy megszopogatta finoman őket. De valahogy a szopogatas nem jött be annyira. Inkább a nyalogatasuk jobban bejott. Vagy csak finoman megemelgetni tenyérrel és nagyon nagyon finoman megmaszirozni. Az nagyon jó.
2021. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Az enyémet is kényeztethetné valamilyen nő..

Kinek van kedve ??

2021. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!