Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért pisilek be, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pisilek be, amikor csikló orgazmusom van?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a spriccelős orgazmusról, de nem tudok dönteni,hogy valóban létezik-e, vagy sem. Minden alkalommal amikor orgazmust élek át a csiklómmal, kispriccel valami. Ha visszatartanám, nem lenne orgazmus. És nem tudom, hogy ez most pisi, vagy más? Ti mit gondoltok?

2021. máj. 15. 17:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2021. máj. 15. 18:22
 22/35 A kérdező kommentje:
Es téged nem zavar egyáltalán? Nem is próbáltál nem bepisilni?
 23/35 A kérdező kommentje:
21# 21 éves vagyok
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az NEM pisi, a pasim imadja, azok a legjobb orgazmusok
2021. máj. 15. 18:24
ORGANIC SHOP EPRES DESSZERTEK AJÁNDÉKCSOMAG (TESTRADÍR, TESTÁPOLÓ MOUSSE) 2 X 450ML
 25/35 anonim ***** válasza:
10%
Az nem pisi! DE!!!!! Azon a környéken csak egy szerv tud nagyobb mennyiségü folyadékot kibocsátani (a hugyholyag) Ennek a "csodának" a távozási helye a hugycsönyilás. Ááááá! Dehogy pisi! Persze nagyon jo egy csodában hinni!!!!!
2021. máj. 15. 18:36
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
25: sajnalom hogy sose voltal nagy mennyisegben nedves lannyal :((, en az vagyok
2021. máj. 15. 18:38
 27/35 A kérdező kommentje:
Ez a termelt folyadék hol raktározódik amíg ki nem ürül?
2021. máj. 15. 18:47
Kvízjáték online és ingyenes
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol a puncinedved
2021. máj. 15. 18:50
 29/35 anonim ***** válasza:
86%
A nőknegy egy hugyhólyagjuk van! Abból "spriccelnek". Ez egy ilyen aranyos szerkezet! Nézz utána hány tartály van benned amiből spriccelhetsz. Ettől még hogy pisi, nagyon izgi, és aranyos dolog! Élvezd! Nézz utána az anatómiának, olvass, és élvezz!
2021. máj. 15. 20:04
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig el szoktam menni pisilni szex előtt, hogy ne közben okozzon esetleg kellemetlenséget. Nos ennek ellenére néha mégis volt spriccelés. Hoy mitől van, máskor meg miért nincs, nem tudom, de hogy nem pisi, az egészen biztos. Se szine, se szaga nincs.
2021. máj. 16. 08:23
1 2 3 4
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!