Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiéhezettség miatt sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiéhezettség miatt sokkal jobbra lehet értékelni a szexet, mint az alapból lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon élveztem a pasival, orgazmusom is volt.

Másnap reggel ébredés után is volt szex, pedig nagy volt a mérete és már az első menet után "éreztem a hatását".

Úgy voltam vele, egy következő már biztosan nem menne, de mégis.

Sikerült ellazulni a behatolás követő pár perc után, és megint élveztem az aktust.


Lehetett az oka az, hogy előtte hónapokig nem voltam pasival, és annyira kívántam már, hogy élvezetesebbnek tűnt, mintha nem lett volna ilyen hosszú ideig kihagyás?


2021. máj. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen is csak a nők tudnak agyalni.

Miért volt ilyen, miért volt jó.

Nem mindegy, jó volt és örülj neki.

2021. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy nem. Egyessel értek egyet. A szex nem logikázásról szól, inkább élvezd.
2021. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pasi aki olyat hozna ki belőled, hogy álmodban sem élveztél akorrát
2021. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!