Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szűz lányt is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szűz lányt is nagyon bántott kamaszként az, hogy sok többi lánynak minden lehetősége megvolt jó pasikra, kezdeményeztek náluk csomóan és elutasították őket?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem,mert nálam is kezdeményezték, és én is elutasítottam őket.
2021. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Inkább most bánt ez engem mert ezért vagyok most is szűz
2021. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántott. Nálam is kezdeményeztek, csak én 3 évig odáig voltam egy srácért, aki rám se füttyentett. Ennek hála minden lelkes jelentkezőt lapátra tettem.

Azóta már van tartós kapcsolatom, utólag se bánt. Legalább nem egy gimis bulin vesztettem el, hanem érett fejjel egy olyan férfival akit a mai napig szeretek.

2021. máj. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, de nálam nem is próbálkozott senki, ellentétben az előző hozzászólókkal.
2021. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint a 4-es,(egy-két ilyen tárgytalan alkoholistát leszámítva), de húsz évesen csak lett párom.:-)Kitartás.
2021. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bántott akkor nagyon, aztán 23 évesen bepróbálkozott nálam egy fiú, összejöttünk, majd kiderült hogy igazából csak azért tette mert másnak nem kellett...

28 vagyok most, azóta senki nem próbálkozott be és nem volt senkim, még mindig bánt, de már kezd arroganciába és gőgösségbe fordulni a bánatom és a sértettségem.

2021. máj. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!