Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az új barátnőm rá van kattanva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm rá van kattanva a fenekemre és az ánuszomra. Nem értem miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja vagyunk együtt és már az első alkalomnál is nagyon fura volt, hogy állandóan a fenekem körül túrkált a kezével. Nem sokkal később az orális szex közben már lement az ánuszomhoz és azt nyalogatta, bele dugdosta a nyelvét. Ha a hátamon feküdtem, mindig széthúzkodta a fenekem és bedugta a nyelvét, felhúzott a derekamnál fogva kutya pózba az ágyon és kinyalt. Nem volt rossz érzés, de nem is élveztem. Akkor szóltam rá, amikor már az ujját kezdte bedugdosni. Az nagyon fájt és mintha éppen be akartam volna kakálni, olyan érzés volt. Bocsánatot kért. A fenék nyalást azóta is csinálja, teljesen bepörög tőle és engem meg az pörget be, hogy ő készen van. Ami viszont gáz, hogy én ezt nem élvezem és nem is értem. Nem merem megkérdezni, hogy miért csinálja? Az zavar csak, hogy eléggé kattant dolognak tartom ezt és egyáltalán nem értem. Olyan, mintha megszállott lenne. állandóan a segglyukam körül jár a keze és a nyelve, az a mániája. Meg széthúzkodja és nézegeti. Be már nem dugja az ujját mióta megbeszéltük, de körbe-körbe simogatja és nyalja, plusz a nyelvét is benyomkodja még. Nem fájdalmas ez nekem, de olyan érzés, mintha valami elmebeteg nőm lenne.

2021. máj. 16. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Irigy vagyok...
2021. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nyisd ki a szádat és mondd neki hogy neked ez nem tetszik, nem szeretnéd.
2021. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez jön be. Én pl. azt nem élvezem (nő létemre), ha a mellemmel játszanak, nem izgat sőt, néha irritál. Mégis a legtöbb pasi imádja a mellbimbókat nyalogatni és harapdálni én pedig csak azért engedem, mert ők ettől beindulnak és ez nekem is jó.

Ez kb. egy kompromisszum. Ha nagyon zavar ne engedd neki. Az én párom is már kevesebbet foglalkozik a mellemmel, mióta szóltam neki.

2021. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2-es. Nem akarom megbántani, plusz az ujjazáson kívül nem zavar amit csinál, bár nem is izgat. Az izgat valamennyire engem is, hogy ő bepörög tőle. Plusz nem akarom leállítani, mert egyrészt szeretem őt, másrészt nem okoz vele fájdalmat. Annak meg pláne nem örülnék, ha emiatt mennénk szét, mert nincs kielégítve a hülyesége. Egyszerűen csak nem értem, hogy ezen mit élvez. Nőnél ilyet én még nem hallottam az életben! Mármint h élvezetből nyalna segget és nem a pasi kérésére.
2021. máj. 16. 13:04
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Lol, más örülne ilyen csajnak. Vannak akiket izgat az anál, szeretik ott is adni és kapni. De ő is elvárja tőled nem? És, hogy megdugd?
2021. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3-as pontosan így vagyok vele. Nem zavar, emiatt hagyom neki, mert látom, hogy rá van kattanva. Sokszor viszont azon agyalok, hogy ez nem e egy kóros perverzió nála és nem jár e majd félre emiatt, ha rájön, hogy én nem vagyok ennek a híve?
2021. máj. 16. 13:06
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös: nem várja el, de muszáj neki csinálnom, mert sokszor mondogatja, hogy izgatja, ha nyalom a fenekét. Puncit nyalni szeretek, valójában egyben csinálom neki. Élvezem, hogy élvezi.
2021. máj. 16. 13:09
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

1. Ez nem káros


Olyan mint amikor egy fiú szereti análba megrakni a csaját.


2. Nem lehet tudni. Ha nagyon nagy fétise akkor lehet hogy elhagy, de ha nagyon szeret lehet megpróbálja túltenni magát ezen

2021. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as: na ettől tartok, hogy elhagy, ha rájön! Most ő abban van szerintem, hogy nekem is jó ez. Bár sosem mondogatom neki, hogy milyen jó, hogy kinyal, emiatt talán sejtheti, hogy nem vágtam magam tőle hanyatt. Csak nehogy bejöjjön a képbe egy pasi, akinek meg ez a mániája!
2021. máj. 16. 13:13
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj.


Szerintem abban reménykedik hogy meg tudja veled szerettetni. De jobb lenne minél hamarabb tisztázni mert később nagyobb baj lehet belőle. Amúgy valószínűleg az lenne a célja hogy később peggingben is benne legyél (az az amikor a lány felcsatolhatóssal megrak hátulról)

2021. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!