Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy fiatale...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy fiatalembereknek bejönnek az ilyen asszonyosabb típusú érett nők?

Figyelt kérdés
Mint például ő a képen: [link]

2021. máj. 16. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már túlkoros

30 évesen nálam 20 év ami belefér pluszban

2021. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki a képen van, nekem 40 létemre sem jön be
2021. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha milliomos a mami.
2021. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyakori, de az ilyen asszonyságok javarészt azt hiszik, hogy nekik már leáldozott a szexuális piacon, esélytelenek. Kivéve ha egymást felhergelik egy munkahelyen.


Dolgoztam én (sajnos) ilyen nőkkel, ott mentek az altesti viccek, utalgatások. Amikor csak én voltam ott fiú plusz 3 nő (bár nem ekkora darabok) összenézett az egyik a többiekkel és elkurjantotta magát: na vége a műszaknak, megyek megmosom a pinámat! Aztán rám kacsintott. Tudtam, hogy bármelyiket bármikor megdughattam volna, de akkor nekem ott nem lett volna életem, ment volna a zrikálás, szekálás, pletyka.

Voltak ott nem túl művelt Romániából, Ukrajnából áttelepült, elég ápolatlan nők is, őket nem volt művészet megkapni.

Volt egy nálam idősebb pasas, negyvenes évei elején járt, azt korábban megkörnyékezték, az egyik fiatalabb, férjezett nővel csókolózott is a raktárban, de nem lett semmi komolyabb, attól kezdve ha nemet mondott valakinek, akkor elmondták mindenféle b*zinak.


Félre ne érts, nekem semmi kifogásom az idősebb, esetleg kövérebb nők ellen, volt ilyen partnerem nem is egy (nem annyira nagydarab, mint a linkelt képen). Azzal van bajom, amikor ezek csordába verődve pletykálnak, utalgatnak, ha nem engedsz nekik, az a baj, ha engedsz nekik az a baj. Ők sajnos már abban a korban vannak, amikor a szexnél jobban élvezik az áskálódást, pletykát, intrikát.

2021. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2021. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a nő konkrétan nem jön be. Amire 30 évesen még nyitott vagyok, az ilyen max 45 éves korosztaly. Vagy talán 50 is meg, de abból már csak a sportosabb alkat és aki jól tartja magát.
2021. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, volt már dolgom egyszer huszonévesen hasonlóval, nagyon tudott. Bármikor újra :)

30F

2021. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4- esnek nagyon igaza van, bár nekem jobb tapasztalataim vannak, de tényleg képesek még a 60+ os nők is összeverekedni a f*szon, én biztonsági őr vagyok egy cégnél ahol 80% ban nők dolgoznak és azok többsége 40+, nagy részüket meg lehet kapni nagyon könnyen, én még nem vagyok harminc se, de ez nem zavarja őket kicsit se, hajtanak az emberre nagyon, viszont megtudják egymást fojtani egy kanál vízben, bár nekem ez bejön kicsit :)
2021. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!