Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik megharapni a lányt szex közben? Ez milyen ősi ösztön?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Én nem szeretem, úgy általában nem szeretek fájdalmat okozni a partneremnek nem de a páromnak meg főleg nem.
2021. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de rám is igaz.

Ha nagyon be vagyok gerjedve még vicsorogni is szoktam. Furcsa.


Teljesen önkéntelen és én sem veszem észre, hogy csinálom.

Csak akkor veszem észre magam, amikor konkrétan fáj a fogam tőle, és akkor mindig ellazítom az állkapcsom.


De aztán mindig sajátmagamtól megint csinálom. Egyáltalán nem tudatos.

Vicsorgás és morgás is szokott mellé lenni, de az már kicsit tudattal irányított.

De ezt a vicsorgást dolgot egyszerűen képtelen vagyok hova tenni.


24f

2021. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ja, és harapni csak ritkán szoktam, és akkor is gyöngén. Inkább csak azért, mert azt gondolom, hogy ahogy az ízek is kontrasztosan jók néha. Pl édes-savanyú. Úgy az érzetek is néha jók lehetnek egy kis kontraszttal. Puha-érdes. De nem erősen harapok persze. de azért szex közben fogamat is használom na. Izgató is lehet, hogy a másik már annyira gerjed, hogy nyakadba a fogait mélyeszti.

Lent pedig ahol nyalom, ott sose harapok. Az túl érzékeny terület erre.

2021. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A nők többször harapnak mint a férfiak, just saying
2021. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
A hüllőagy miatt. Gyíkok és kígyók hímjei, szaporodás közben ráharapnak a nőstény nyakára, hogy ne csússzanak le róla.
2021. máj. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Öö, ez pont fordítva van, a lányok szokták csinálni. Tiniknél is nem véletlen, hogy a fiúk nyaka van kiszívva legtöbbször, nem a lányoké.
2021. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányként én szoktam gyengén harapdálni játékból barátom ujját mikor átölel, azt mondja hogy ez aranyos ^^"
2021. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert az enyém.
2021. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!