Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 25 év feletti szüzek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 év feletti szüzek miért ilyen furák?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok szűzzel beszélgettem már, hátha meg tudom őket győzni arról hogy ne féljenek.

De nem lehet.

Szentül meg vannak győződve arról hogy már bocsánat, de a kutyának nem kellenek, mégpedig ilyen hülye kifogásokra hivatkozva mint hogy:

-15cm az kicsi nőknek

-csak a magas, jóképű srácoknak adatik meg

-a lányok csak a pénzes pasikra hajtanak

És még sorolhatnám.


Volt aki csúnyának tartotta magát mert szemüveges volt és alig volt neki haja.Pedig nekem szimpatikus volt a srác, csak sajnos egy másik lány miatt bánkódott így felejtős volt a dolog kettőnk közt.


Egy másikkal szószerint összevesztem hogy 15cm alatti srácnak nincs esélye a lányoknál és hogy neki az a sorsa hogy szüzn haljon meg.


Tényleg, rengeteget tudnék írni!


Olyan is volt aki nekem nagyon szimpatikus volt, de ha a szexre terelődött a téma olyan komolytalan lett és mindenen csak nevetett, annyira hogy kiábrándító volt.



Más lány is találkozott már hasonló esetekkel mikor esélyt adott volna egy olyan srácnak akiről tudta hogy szűz, de ilyen kínos szituációk alakultak ki?



2021. máj. 20. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki annyi idősen is szűz ott általában mentális betegség áll a háttérben.Vagy alapból megvolt az illetőnek,vagy a sorozatos sikertelenség és kudarc váltotta ki a szorongást,vagy akár konkrét mentális betegséget.

Te azért nem érted,mert nem vagy a helyükben.Az nem segít hogy azt mondod hogy ne féljenek.

Sajnos a tapasztalatuk eddig az volt,hogy sikertelenségre vannak utalva.Persze vannak kivételek a nők közt is,akik megértőek,kedvesek,és elfogadóak. De többségben érdektelennek vannak nyilvánítva az ilyen problémás egyének.A legtöbb nő lepattintja őket,elutasítja,akár a durvább formától sem riadnak vissza,és még úgy finoman bele is taposnak szerencsétlen lelkébe.

És nyilván mikor valaki folyamatosan azt tapasztalja hogy nincs sikere a párkeresésben ,hamar bizonytalanná válik,és akarva akaratlanul is önmagában kezdi el keresni a hibát.Majd idővel inkább bezárkózik,és meg se próbálja az ismerkedést,mert elege lett a csalódásokból.És a tapasztalatok alapján el sem tudja képzelni hogy neki egyszer összejöhet.

Megértem őket,és sajnálom...én kicsit már idősebb vagyok,de nem szűz :) Volt több párkapcsolatom is,de valahogy az igazi sikert sose tudtam elérni ebben.Mármint olyan értelemben hogy mondjuk a következő 50 évemre megtalálni a párom.

2021. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

2es

Nagyszerűen összefoglaltad, a sok kudarc kikeszíti az embert. Én nem vagyok szűz szerencsére de a pofáraeséseket átéltem, tudom mit érezhetnek.

2021. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok szűz és nem érdekel ez,hogy elveszítsem mert ahogy pont beletalált a kettes van egy pár mentális betegségem. Egyáltalán fel sem áll úgy,hogy ez a mai világ tönkretett és nem tud nekem segíteni senki sem,hogy máshogy lássam a világot úgy,hogy kib"szott mentális betegségek ! Fuck you
2021. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
ja és egyébként nem a párkeresési csalódások miatt lettem mentális beteg ! Soha meg sem próbáltam. Pedig lett volna esélyem elveszíteni mikor középiskolában erősködött a csaj,hogy járjunk már ,de én lepattintottam. Ebben a kapitalista világban ahol a pénz és a siker a fontos kicsinált engem is. Mentálisan beteggé tett. Csalódás csalódás hátán. depresszió hegyén hátán.
2021. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Éppen fordított az összefüggés: azért furák adott esetben, mert szüzek, és azért szüzek, mert túl csúnyák ahhoz, hogy egy lánynak gusztusa legyen lefeküdni velük.
2021. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
hahaha 5-6 vagyok. Én kivétel lehetek ha szerinted ez így van mert ha elolvasod mit írtam akkor látni fogok,hogy ez nem mindig így van.
2021. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Értem én adott eset ezt írtad ! Adott . Nem mindig !
2021. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A frusztrációtól, elég csúnya dolgokra képes az önbizalommal, önbecsüléssel művelni. Át tud csapni szélsőséges akár irracionális érzésekbe a depressziótól, szuicid gondolatoktól kezdve agresszióig sok mindenbe (gyűlölik a fél világot, nőgyűlölet, priománia, rongálás, tettlegesség stb.). Nem mindenkinél, de sajnos sokaknál előfordul különösen akiknél a problémákat mentális gondok okozzák és a "szüzesség" inkább már csak következmény a sérült, torzult magszemélyiség miatt.
2021. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

# 8

Nekem is van mentális problémám,és több olyan más embert is ismerek,fiúkat,lányokat is,akiknek szintén van.De ahogy én is,más is megtartja magába ezeket a problémáit,és nem zúdítja a nagyvilágra. Főleg mivel szégyellik az emberek a legtöbb esetben az ilyen jellegű problémáikat,és próbálják elrejteni,eltitkolni...hogy ne lökje ki őket a társadalom,ne tűnjenek különcnek.

Úgyhogy hidd el hogy a legtöbb mentális problémával küzdő elvan a kis világában,és a légynek sem árt.

Az esetek nagyon kis százalékában igaz az,amit írtál,hogy kivetíti a külvilágra valaki a problémáit,és a dühét.

És azért nem jó amit írtál,mert az egészséges emberek ezek alapján tekintenek a problémákkal küzdőkre.Ha valakiről kiderül hogy mondjuk depressziós,máris kerülik,és bottal sem piszkálnák meg...mert hogy DEPRESSZIÓS te Úristen...holott attól még ugyanolyan normális ember,mint bárki más...sokan úgy ítélkeznek hogy fogalmuk sincs mit jelent valójában egy egy betegség!

2021. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el én is névtelenül írtam ezt. Anyám apámtól titkoltam ezt de a szülők a legtöbb esetben tudják ha beteg a gyerek. Magába zárkózik. És ja ahogy írták haragszik a világra a mentális beteg. Nem vagyok én nőgyűlölő sem rongáló ,de sok minden bánt a világon. Főleg amit pénz okozott:egyenlőtlenség,mások kizsákmányolása,az állatokkal való bánásmódja az emberi fajnak szóval maga a kapitalizmus. Szóval az évek alatt magamba fordultam és eldöntöttem nem fogok újabb rabszolgákat nemzeni amit a felső réteg kizsákmányol.
2021. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!