Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok vannak olyanok köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok vannak olyanok köztetek, akik direkt nem verik ki azért, hogy utána párotok/barátnőtök/szeretőtök/alkalmi partneretek a lehető legtöbb spermát kapja? Ezt hova szeretitek adni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, oda kapja, ahova szeretné.. Megbeszélés tárgyát képezi! :D
2021. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

ez nettó baromság.

kinek lenne az jó, ha pl 2 hét után találkoznék a párommal/szeretőmmel/akárkimmel, és addig önmegtartóztatok, majd nettó 10 mp-alatt fel is sülök akció közben? :D

2021. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nnnem a mennyiség miatt, inkább az élvezet miatt. Ha naponta kiveri az ember, sokkal kevésbé élvezetes a szex. Ha vár rá az ember, akkor sokkal élvezetesebb. Minőség a mennyiség fölött!
2021. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én néha 3-4 napot szoktam tartalékolni, ilyenkor mindig szopással és nyeléssel fejezzük be, és azért is jobb, mert akkor hamarabb elélvezek (én naponta történt szex esetén, van, hogy 40 percig kell dugnom a csajt, hogy elmenjek, ez már nekik is sok).
2021. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem verem ki, mert ha aznap kirántom akkor nem lesz olyan fickós. Eleve sokáig bírom, ha még rárántanék akkor küzdhetnék hogy elsüljek.

Én azt szoktam kétszer is meggondolni, hogy mikor rázzam ki. Ha garantáltan nincs szex, aznap meg másnap de nekem volna igényem rá akkor igen. Egyébként nem.

2021. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Van de nem ezért
2021. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok és ja, pont úgy vagoyk vele mint 5ös:D

Ha a szex napján, vagy az azt megelőző naon kirántom, egyrészt kedvem sincs annyi hozzá, másrészt addig kéne reszelni, hogy az már senkinek sem jó:D

2021. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.


Arcra, mellre, puncira.

2021. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen,bár most nincs partnerem.De a volt párommal egyszer 2 hét után szexeltünk így,ő sem és én sem masztiztunk.Izgalmas volt az együttlét.Akkor a hasára élveztem.De ment a mellére is,nem nagyon lehetett irányítani :D

De az akkori párom számára izgalmas volt látványilag is.

Egyszer jó volna így valaki szájában elmenni...az intenzívebb élvezés miatt.Ha egy férfi egy kéz által élvez el,vagy mondjuk egy punciban,ezek nem "szorítanak" élvezés közben úgy,mint egy száj.És ettől erőteljesebb az élvezés is.És nem mellékesen egy érzéki pillanat.Érzésre és látványra egyaránt.

2021. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam verni. Imádom ha a barátnőm nagyobb mennyiségű spermát kap a hasára vagy a melleire.
2021. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!