Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konditermi fotóhoz tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditermi fotóhoz tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és szeretnék az Instagram-omra tenni valamit ami vonzó.

Erre gondoltam:

- fekete rövidnadrág

- fehér póló

- tükörrel szemben állok

- a lábamnál esetleg súlyzók

- láthatóan konditermi feeling


Azért kellene, mert feltűnt valaki a horizonton aki nagyon érdekelne, és szerentém kicsit felkelteni az érdeklődését. Egy közös ismerősünk fog bemutatni egymásnak, de addigra meg kéne legyen a fotó.


Átlagos, kissé edzett testalkatom van, de a fotó készítése előtt edzenék egyet, hogy bedurranjanak az izmaim pl a felkar, vádli ilyenek.


Működhet szerintetek?


U.i.: Ettől függetlenül is járok edzeni, de most csinálnék először ilyen fotót.



2021. máj. 22. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Te most vonzónak akarsz tűnni vagy suttyónak? Mert ez utóbbira hajazol keményen. Gyúrós képek nagyon kevés embernek jön csak be.

Inkább menjél el futni és amikor szép helyekhez érsz, készíts magadról képet. Ez természetesnek tűnne és nem az izzadtságtól csurgó tested lenne a fő üzenete.

2021. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Akassza a nyakadba még fél kg fuxot, borotváld le a séród, meg pattints fel egy jó nagy tetkót és pörgesd egy 100 éves németből "okosított" 3-as BMW kulcsát ha ezt gondolod szintnek. Ha nem, akkor meg ne insta fotókkal akarj hódítani, hanem amikor majd bemutatnak akkor személyesen próbáld elnyerni a csaj szimpátiáját. Ha személyesen szimpi leszel neki akkor tudod meghódítani (ha levetkőzöd ezt a hülye gondolkodásmódodat) ha meg nem akkor tökmindegy milyen képeket töltögetsz fel magadról az instára.
2021. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek közül nekem valahogy egyik se tűnik suttyónak. Ment a piros kéz az első kettőnek.


Értelmes válaszokat, ha lehet. Köszönöm!

2021. máj. 22. 21:17
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz értelmes kérdés kéne.
2021. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ja értem, egy kalap alá veszed a friss séróval, sminkkel beállított modellt és a te izzadt fejedet. OK, akkor csinálj csak selfit gyúrás után :)
2021. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy gyúrás után csinálnám.

Azt mondtam, hogy nyomok pár fekvőtámaszt, hogy bedurranjanak az izmaim.


Ez kb 5 perc után lenne.

2021. máj. 22. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
S szerinted insta képekkel kell "felszedni" meghódítani egy nőt vagy a személyiségeddel, azt amit személyesen elővezetsz majd neki?
2021. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Édes istenem, nem bírna valaki a KÉRDÉSRE válaszolni????


A KÉRDÉST kérdezem, nem a húsleves recepjét meg a 100. magyarázatot.

Csak a KÉP elkészítése érdekel első körben!!!!!!


Mit nem lehet megérteni egy retkes magyar mondaton?????

2021. máj. 23. 00:20
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Tso' ezzel a stílussal szerintem tökmindegy milyen képet csinálsz...
2021. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A továbbiakban lenne olyan, aki értelmesen tudna válaszolni egy egyszerű, magyar nyelven megfogalmazott kérdésre? :)


Sajnos az eddigi versenyző 6x egymás után próbálkozott sikertelenül. :/

2021. máj. 23. 01:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!