Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pár aki élvezné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár aki élvezné ha tarthatna szolgát? 30F

Figyelt kérdés
A szolga szexrabszolga is lenne. Mindent megtenne a párért, az összes házi munkát elvégezné. Cserébe náluk lakna. És időnként lefeküdne a párral.

2021. máj. 24. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂😂😂
2021. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak olyan BDSM kedvelő párok akik 24/7-re is keresnek, igaz többnyire nőt. Az más kérdés, hogy szerintem nem itt fognak keresgélni, BDSM, partnerkeresés szempontjából a GyK kb. egy viccoldal, annyi a kamus és a nethuszár. Nézz szét a pixie-n.
2021. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mehetsz Mészáros Lőrincékhez. Heves szeretkezést kívánok Lőrinccel!
2021. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Lölönek annyi pénze van hogy még Liam Hamsworth-öt is megvehetné rabszolgának.
2021. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már több mint egy éve van szolgám, jól kijövünk egymással. Nehéz olyat találni aki jól néz ki és szub!
2021. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Házimunkára jöhetsz, az ágyba nem kérlek.
2021. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Privátra válasz: Nem, nem lakhatnál nálunk, 50+ a korunk.
2021. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szex nem volna, lakni nem jöhetsz, de nemsokára költözünk, hozhatod a dobozokat.
2021. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bolcs_Elek ***** válasza:
55%

Ilyen szolga senkinek sem kell, ezt boritekolom. De ha lenne is kidobnanak az elso nap...

Pixien keress romakat, ok szivesen csicskaztatnak, ode is koltozhetsz a putriba hozzajuk, es neha szex is lenne amikor jol seggbekurnak.

Sok sikert.

2021. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene az ötlet, sztem még a feleségem (szub) is belemenne, de szex az nem lenne. Erényövet kéne hordanod és ha 100%-osan elégedettek vagyunk veled akkor megkapod a kulcsot és kiverheted magadnak, mondjuk havonta egyszer.

Nem is lakhatnál ott, mivel nem akarnánk állandóan kerülgetni, bár a lakbéredet fizetnénk, de csak egy nagyon ótvar albérletet, meg vmi minimál kajára elég pénzt.

2021. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!