Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a pasitok legfőbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitok legfőbb vágya a prosztatamasszázs lenne, ha rendszeresen kérné, akkor inkább szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Mivel a #felcsatolható is ott van így igen.
2021. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem szakítanék, de mivel műkörmöm van ezért nem tudnám kivitelezni
2021. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem engedi
2021. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen, mert nem tartom férfiasnak, és nem szeretném csinálni. Szóval nem illenénk össze.
2021. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Szívesen csinálnám neki, ha ő is benne van az én vágyaim kiélésében. De nem ilyen "szerződéses" alapon, hanem mert őt is érdekli, izgatja.
2021. máj. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Én bizony szakítanék. Az,hogy néha,az még elmenne,de ha ez a legfőbb vágya és rendszeresen,na az nekem nem férne bele. Egy pasinak ne ez legyen már a legfőbb vágya,vagy ha igen,akkor fiút keressen maga mellé.
2021. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

"Egy pasinak ne ez legyen már a legfőbb vágya,vagy ha igen,akkor fiút keressen maga mellé."


Tök logikus, hogyha valaki szereti a prosztata masszázst, akkor meleg.


Pont annyira, mintha egy nőnek meg a nyalás a fő vágya, akkor nőt keressen, mert leszbikus

2021. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Rakjuk össze.Szereted a férfit.Es ő is teged.A szexuális vágyaitok kielégítése kölcsönös,harmonikus.

A férfi örömszerzésének a csúcsa a prosztataorgazmus.Nem én allítom,hanem szakemberek,szexológusok,prostik,olyan férfiak,akik átélik,nők ,akik csinálják nekik, egyöntetűen allítják,ez a véleményük.

Tessék informálódni!Van gugli!

Mit szeretnél még?

2021. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Simán megcsinálom

Megfelelő higénia kell hozzá

Egy jó nagy adag BIZALOM

Fokozatosság

Sok sok Síkosító


Viszont ha nekem meg az lenne a vágyam hogy Őt erényövbe zárjam és a szeme láttára egy Domináns FÉRFI úgy meg szoptat hogy taknyom,nyálam,könnyem egybe folyik ne,sírjon a szája.


Én is kielégítem a vágyait

Ő is asszisztáljon az enyémhez .

Ha ez neki nem oké csak az,hogy Én turkáljak a seggébe akkor kalap kabát aranyom .. Nem egymást keressük.

2021. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

9#

A baj ott van,hogy süt belőled az indulat.Tehat eleve elképzelhetetlen az egész.Te ezt valamile revansvételnek tekited.

A te esetetben inkább maradjatok a "viillanyoltási bujjunk apjukhoz" sémánál.

Nem mindenkinek kell a szexet feltetlen odaadással végezni!Csak ha akarja..önszántából,és szabadon!

2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!