Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka ha félek a csajozást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha félek a csajozástól, de neten pl volt hogy találtam olyan lányt aki benne volt a szexbe és vele nem féltem találkozni?

Figyelt kérdés

És lett is szex. De ha csak beszélgetnem kéne egy lánnyal aki tetszik, nagyon izgulok, de nem is merek lányok megszólítani.

Mit csináljak hogy bátrabb legyek?


2021. máj. 24. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is félnék tőlük nagyon félelmetesek tudnak lenni.
2021. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Tehát találtál a neten lányt, akinek nem kellett semmit írnod, nem kellett őt fűzögetned, csak rákérdeztél, hogy lenne-e kedve szexelni, előtte sosem láttátok egymást, azt sem tudta rólad, hogy ki vagy és milyen szándékaid vannak és simán belement a találkozóba, ami nem egy semleges helyen volt, ahol volt egy csomó ember, mondjuk egy kávézó, ahol azért kicsi az esélye, hogy megtámadod és nem beszélgetett veled el, hogy feltérképezze, hogy normális vagy-e, csak úgy simán felment veled lakásra vagy beengedett az ő lakásába. Így elsőre.


Hol lehet ilyen lányokat találni? Mesélj még!

2021. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Én reggelire mindig spenótot eszek. Attól bátrabb, erősebb vagyok.
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!