Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúkat/férfiakat általánossá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat/férfiakat általánosságban tényleg nem érdekli, hogy a partnere elment-e az együttlét során?

Figyelt kérdés
Folyamatos tapasztalatom a jelenlegi párommal, hogy előjátéknál (ha van egyáltalán) csak annyit nyújt, amitől hangulatba jövök, felizgulok, például pár perc ujjazás, nyalás, utána elkezdődik az aktus, 15 percen belül elmegy és vége. Utána hiába mondom, hogy legyen második menet, mert én még nem vagyok kész, csak elvicceli.. többször mondtam már neki, hogy zavar, hogy nagyon keveset nyújt felém, és olyankor mindig mondja, hogy megérti és változtat rajta, viszont a gyakorlatban ez sose működik. Sőt, mostmár csoda, ha havonta egyszer kielégít, pedig rendszeresen szexelünk. Már nincs kedvem vele lefeküdni, viszont ezen kívül jó a kapcsolatunk, és a szakítani még nem akarnék emiatt. Van esetleg olyan, aki ilyen helyzetből kikerült? Mit kéne csinálnom? És ez miért van?
2021. máj. 25. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ezek a váló okok. Egy idétlen, éretlen kisfiúval hozott össze a sors. Egy férfinak is ugyanannyira fontos a párja kielégülése mint egy nőnek.
2021. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Ezt nem direkt csinálja senki, hanem egyszerűen mi férfiak kevesebb ideig bírjuk. És van, aki nem bírja elhúzni. Nálam pl a második menet ki van zárva, nem áll fel. És lássuk be, az sem korrekt, ha a férfi sokkal több energiát kell beletegyen a lány orgazmusába, mint fordítva, persze ezért most durván leleszek szólva.
2021. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálam tök fontos, hogy a csaj élvezzen egy nagyot (vagy többet: ) ) különben bénán érezném magam, hogy nem tudtam kielégíteni.

Próbáld valahogy megértetni a pasiddal, hogy ez neked is nagyon fontos. A szex társasjáték.


40f

2021. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most ez a mi esetünkben pont nem igaz, mert ezerszer több energiát teszek bele az előjátékba is és az aktusba is, amit nem kapok vissza.. és nem az a baj, ha valaki kevés ideig bírja, csak hogy előtte/utána se tesz semmit azért, hogy a másik elmenjen.
2021. máj. 25. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2!

Másképp is ki lehet elégíteni a nőt, nem csak szexszel.


Kérdező!

Egyszerűen egy tahóval vagy együtt. Eddig minden szexuális aktusomnál az volt, hogy a partnerem nekem, én pedig neki akartam örömet szerezni. Ez a normális, ezt teszik a felnőtt, empátiával rendelkező emberek.

2021. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl bizalomgerjesztő a párod ra nézve,nagyon önző dolog amit csinál tényleg.Mivel a szex egyik fő eleme a kapcsolatnak és ezért is társas játék,mindkét félnek jár a kölcsönös érzés,élvezet,kielégülés.Sajnálom hogy egy ilyen önző pasast fogtál ki,de ha ez idővel nem változik /ami nem fog,mert neki ez így tökéletes/ hiába próbálod védeni amit még lehet,nem hinném hogy sokáig bírod majd mellette akármilyen jó is a kapcsolatotok.Lehet többféle módja hogy kielégülj Te is,pl:masztival,de sokan meg fognak kövezni mert nem tisztességes,de ha máshogy nem megy,akkor keress alkalmi szexpartnert,aki ki fog elégíteni...
2021. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Fő kérdésre a válasz. Általánosságban nem igaz. Nekem komoly hiányérzetem van ha a nő aktus közben nem élvez el.


Mindenesetre furcsa, hogy így áll hozzá. Pedig tudatában van azzal, hogy neked nem volt jó.

Itt a szokásos válasz, ami sajnos igaz, leszar téged ezen a téren, önző.


Mit lehet tenni? Mond el neki, hogy szívesen vele maradsz, de szükséged van mellette egy másik palira, aki kielégít.

2021. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a ‘parod’ egy onzo gyoker, ezen nincs mit finomitani. meg azok a ferfiak is torodtek azzal, hogy en elelveztem-e, akikkel csak szex bolt, tehat nem jartunk, nem voltak belem szerelmesek, de volt annyi bennuk, hogy ne hagyjanak ott kielegitetlenul. ha egy olyan ember csinlja ezt, aki elvileg szeret teged, az tobb, mint aggaszto. elev mi az a 15 perces szex?! gyorstuzelo, onzo kis luzer a pasid.
2021. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

saját tapasztalataimból kiindulva de, nagyon nagyon nagyon is érdekli. (mondjuk ehhez jól kell választani)


én szex közben még soha senkivel nem tudtam elélvezni és minden partneremen láttam, hogy ez aggasztja őket, nagyon szeretnék, ha nekem is sikerülne és mindent megtesznek, hogy jó legyen nekem. sokszor éreztem már úgy, hogy jobb lenne, ha nem törődnének az orgazmusommal, mert én már elfogadtam, hogy nekem kész, nincs és nem erre akarok közben koncentrálni.


na de a lényeg, hogy ne maradj olyan pasival, aki nem tesz meg mindent az élvezetedért. ha valaki önző és nincs szexuális kultúrája, megpróbálnék beszélni vele, de ha nem változtat nagyon gyorsan, szakítanék vele...


ugye írtam, hogy nem tudok szex közben elmenni, de még ettől függetlenül is tök általános volt eddig minden partneremmel, hogy ha gyorsan elmentek vagy érezték rajtam, hogy én még vágynék rá, kinyaltak/folytatták kézzel/játékszerrel..

2021. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De, a többségünket szerintem érdekli, hogy a partnerének is jó legyen és valamilyen módon kielégíti. :)
2021. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!