Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél mik ezek a "folyások"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mik ezek a "folyások"? Állítólag egészséges folyamat. De nem tudja a szex kedvet csorbítani ha így folyik nekik? Van hogy szag is van? A nőknek szex előtt jobban fel kell készülni tisztálkodni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola 8.osztalyos tananyag.

Minden nőnek van folyása mivel így tisztul a hüvely, ez egy egészséges dolog, ez jelzi hogy termékenyek vagyunk. Van akinek több van akinek kevesebb mennyiségű. Nyilván van egy minimális szaga, de ha egészséges a nő es rendszeresen tisztálkodik akkor nem lesz büdös. Eleve nem egyfolytában folyik megállás nélkül,senki sem ábrándult még ki belőlem emiatt és engem sem zavar mivel nem tudok vele mit kezdeni.

2021. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mondd, hogy még nem múltál el tizenhét..


Ahogy fentebb írták a folyás segít kimosni a baktériumokat meg szennyeződéseket a hüvelyből, hogy ne tudjanak feljutni a méhbe. Ugyanaz a feladata kb, mint az orrváladéknak.

2021. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

elmúltam 17.

Gondolom mivel nedves környezet a gravitáció miatt lefelé folyik, ki.

De honnan ered mi termeli és miért?

2021. máj. 25. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy ugye?
2021. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mirigyek termelik. Az okát pedig már leírtam, védi a hüvelyt, így tisztul..
2021. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
férfi inkább
2021. máj. 25. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A NYÁLKAhártyát azért hívják így, mert nyálkát termel. Neked is van, pl mint írtam az orrod meg a szád belsejében. Ha a nyálkahártya kiszárad, akkor védtelenné válik a vírusokkal meg baktériumokkal szemben, így fertőzés alakulhat ki. Ugyanez a helyzet a nők hüvelyében is. Szóval folyamatosan egy kicsit nedvesnek kell lennie.


A folyás mennyiségét bizonyos tényezők növelik, pl. több termelődik peteéréskor, meg nemi izgalom hatására, de ott más szerepe van a nedvesedésnek, amit gondolom te is tudsz.

2021. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Babám kisfiú vagy még 😄 az igazi férfiak azért nagyjából tisztában vannak a női folyamatokkal, de azért adok egy pacsit mert legalább kérdezel és tanulsz minthogy hülyeségeket terjessz. Ügyes vagy, így készülj fel mindenből és szerencsés lesz a barátnőd ☺️
2021. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondja "inkább férfi" 😂😂😂 Te nagyon messze vagy attól kisfiam.
2021. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Off, de én nem emlékszem, hogy nekem ilyet tanítottak volna. Mondjuk mi felvilágosítást se kaptunk soha. Mindig vártam az ingyen koton napot, de nem jött el soha :(
2021. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!