Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoljak a parom lanyana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoljak a parom lanyanak hogy illene szorteleniteni valamennyire? 42f

Figyelt kérdés

Nudista csaladba kerultem bele, miutan megismertem a mostani paromat. Van egy 18 eves lanya es egy 21 eves fia.

A parom/nőm trimmeli a fanszorzetet es ez igy tokeletes nekem. Tudom, hogy nincs kozom ahhoz hogy a gyerekei hogyan hordjak lent a szorzetuket, viszont a lanyanak nagyon durvan szoros a nemi szerve (42 eves vagyok tehat van mihez viszonyitanom de ez eddig a legszorosebb amit lattam):D . A fia is csak ritkan roviditi de legalabb nem maszkal a lakasba meztelenul. A lanya az esti furdes utan mar rendszeresen meztelen mivel ugye sose csinaltak ebbol problemat. Nudista strandra is igy jartak regen. 1-2 eve nem voltak.

Hogyan szolhatnek finoman vagy engedjem el az egeszet es alkalmazkodjak teljesen? Mi a szokas ilyenkor egy nudista csaladnal?



2021. máj. 26. 14:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
De betegek vagytok ti.
2021. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöd hozzá, hogy milyen a szőrzete.
2021. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hs szólsz a lánynak, hogy bortváljon, az kb. olyan, mintha szexuális lényként tekintesz rá.

Se az anya, se a lány nem nézné jó szemmel.

Egyébként se értem mi közöd hozzá, ez pont olyan, mint egy rossz frizura.

Az ő dolga.

2021. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod nézni, inkább kérd meg, hogy húzzon bugyit, vagy szoknyát.

Ebbe csak az szólhat bele akivel a lány aktív szexuális életet él, és az is csak kérhet.

2021. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy nudista család, de miért a párod lányának a fanszőrzetét nézed?

Ezt a kérdést mindegyik fel fogja tenni ha szólsz, teljesen jogosan.

Még annak is necces aki a lánnyal aktív szexuális életet él, nem hogy neked...

2021. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a szokas ilyenkor egy nudista csaladnal?"

Biztos nem az, hogy jön a negyvenkettof és a 18 éves lánynak, akihez semmi köze (azt már le se írom, hogy a lány nemiszervéhez mennyi köze van...), megmondja, hogy milyen legyen a szőrzet a nemiszervén.

2021. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk sok beteg van, így nem 100%, de azért esélyes, hogy ezt a hlyeséget valami unatkozó gyerek találta ki tán
2021. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Nahát én ennél betegebb dolgot szerintem itt még nem olvastam. Kajak egy vad idegen pasi előtt meztelenül mászkál a két gyerek, és ez mindnenki szerint rendben van? Azon kívül semmi közöd hozzá, hogy hogyan hordja. Én nem találom erre a szavakat...
2021. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell szólni,ő is tudja. Lehet,pont azért nem szedi le,mert extrém szőrzete van és neki ez tetszik L.
2021. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

8as, mivel nyiltan nudista csládról van szó, sztem ezért annyira nem kiakasztó, h meztelenül járkálnak.


Kérdező: mint ahogy írták, semmi közöd hozzá h milyen stílusban viseli a szőrzetét, ha vér szerinti gyereked lenne se lenne. Ő dolga. Max ha nem csak az anyját hanem őt is akarod döntögetni.

2021. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!