Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoljak a parom lanyana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoljak a parom lanyanak hogy illene szorteleniteni valamennyire? 42f

Figyelt kérdés

Nudista csaladba kerultem bele, miutan megismertem a mostani paromat. Van egy 18 eves lanya es egy 21 eves fia.

A parom/nőm trimmeli a fanszorzetet es ez igy tokeletes nekem. Tudom, hogy nincs kozom ahhoz hogy a gyerekei hogyan hordjak lent a szorzetuket, viszont a lanyanak nagyon durvan szoros a nemi szerve (42 eves vagyok tehat van mihez viszonyitanom de ez eddig a legszorosebb amit lattam):D . A fia is csak ritkan roviditi de legalabb nem maszkal a lakasba meztelenul. A lanya az esti furdes utan mar rendszeresen meztelen mivel ugye sose csinaltak ebbol problemat. Nudista strandra is igy jartak regen. 1-2 eve nem voltak.

Hogyan szolhatnek finoman vagy engedjem el az egeszet es alkalmazkodjak teljesen? Mi a szokas ilyenkor egy nudista csaladnal?



2021. máj. 26. 14:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy ne szólj! Esetleg az anyukája megemlítheti neki. De ez valójában a lány dolga, főleg ebben a korban!
2021. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Kamu + semmi köze a nudizmusnak az otthon meztelen járkáláshoz. K.rvára kétlem, hogy egy ép elméjű fiatal lány meztelenül járkáljon egy vadidegen faszi előtt otthon...
2021. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
16%

Ez ekkora kamu, hogy sírok.

De leginkább azon sírok, hogy ennyire zokni mindenki itt, hogy ezt beveszi.

Istenem... Nincs ilyen, hogy "nudista család". Van nudista strand, oda kimész és pucérkodhatsz. De attól még nem fogsz otthon a rokonaid előtt is pucérkodni. A kettő nagyon nem ugyanaz.


Tényleg siralom, hogy ha kiírnám, hogy a pasim egy marslakó, azt is mindenki simán bevenné...

2021. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
89%
#23 Sajnálom, hogy így kellett megtudnod, de vannak családok, ahol meztelenül vannak otthon.
2021. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
#24 sajnálom, hogy így kell megtudnod, de a kérdező most rohadtul röhög rajtad a kis söre mellett.
2021. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg vannak olyan családok, akik otthon meztelenkednek. De gyanítom, hogy ott nincs nevelőapu meg nevelőanyu meg mostohatesó...
2021. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba jössz te ahhoz, hogy neki milyen fazonú odalent? Még a párod esetén is az a max, hogy közösen megegyeztek arról hogy hogyan borotválja, rajta kívül viszont még a vér szerinti lányod intim szőrzetéhez sincs semmi közöd, a mostohalányodéhoz pláne.
2021. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%
Tolnám a lányt, mint a lopott biciklit.
2021. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg veri erre a kamu sztorira! Megint tuti, egy 15 éves mikropöcsű gyerek agyszüleménye!
2021. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!