Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány partner számít normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány partner számít normális átlagnak 20 - 30 - 40 - 50... éves nő / férfi esetében, szerinted, mi lenne túl sok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 20:28
 1/5 Csicuki ***** válasza:
84%

Egyén függő szerintem 20 fölött az én korosztályomban soknak számít


21N

2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Életkor függő is, de leginkább attól függ hogy a partnere / leendő párja soknak tartja-e. Másnak amúgy sincs hozzá köze. A túl sok partner esetében van aki úgy gondolja, hogy az illető kicsapongó, csak dugni akar, de nem tud kötődni.
2021. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Egyénfüggő, szerintem nehéz lenne átlagot vonni.

Huszonévesek közt is van olyan aki kicsapongóbb életet él, és olyan is aki csak kapcsolatban szexel nemtől függetlenül. 30 fölött általában családja van az embernek, így vagy azt tudjuk nézni, hogy kikkel volt fiatalabbként, vagy azt, hogy hogy csalja meg a feleségét/férjét, vagyépp a válás utáni kapcsolatokat. :D

De az biztos, hogy teljesen más ha egy 25 és ha egy 45 éves mondja magáról, hogy eddig 10 emberrel szexelt, mert előbbinél ez sok, utóbbinál kevés.

Mondjuk akiket én ismerek 40-50-eseket, a zömük huszonévesen a kor divatjának megfelelően megházasodott, és hacsk nem váltak el azóta, nekik aztán nem nagyon volt sok kalandjuk.

Nekem személy szerint 10 felett már szúrná a szemem, hogy akkor valamit az illető nagyon nem jól csinál, vagy a kapcsolataiban vagy a kalandjaiban, hogy senki nem marad meg mellette huzamosabb ideig.

2021. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
relatív,30F/kb.30 partner,van aki megrémül,más természetesnek veszi,én se tudom eldönteni mi számít normálisnak 😂
2021. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is nyomi, aki ezt stigulázza.

Messze nem vagyok a 100-as kategóriában, de nem tudom megmondani mennyi volt.

2, vagy 3 volt nagyon szar, méltatlan, azokra emlékszem.

65 f.

2021. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!