Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató,tud lenni számodra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató,tud lenni számodra ha a párod a korábbi szex élményeiről Szerzel tudomást?

Figyelt kérdés

Esetleg konkrét eset is volt ami izgalomba hozott?


kort és nemet is ha lehet ...



2021. máj. 27. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
71%

nem.

abszolút nem érdekel, hogy más férfi mit csinált a párommal x éve.


én sem dörgölöm az orra alá, hogy keféltem tabuk nélkül a korábbi "csak szex" kapcsolatomból a csajt :D

2021. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
77%
Volt barátnőm, akivel beszélgettünk erről, és engem kifejezetten izgatott a dolog. Pl hogy az előző pasijának mekkora volt a farka, vagy hogy mennyi idő alatt élvezett el. Ezt kifejezetten szerettem hallani, mert nekem nagyobb is valamivel, meg több ideig is bírtam.
2021. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
94%
Szeretik hallani, de csak ha azt mondod hogy jobbak az elozo pasinal🤣
2021. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nagyon szeretem, ha mesél. De azt még jobban, ha az aznapi kalandját meséli el.
2021. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom nagyon szeret ilyenekről beszélni. Sok részletre rákérdezett a korábbi pasijaimmal kapcsolatban. Sőt, amikor megtudta, hogy vannak közös képeink pikáns helyzetben, akkor fel is kereste a pasit, hogy szívesen megnézné őket.
2021. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
84%
Amikor egy nálam jóval idősebb (és tapasztaltabb) pasival volt viszonyom, volt olyan, hogy mivel tudtam, sok nővel volt, prostikkal is, szexkapcsolat is, stb, én kérdeztem rá. És bizony felizgatott mindkettőnket ahogy mesélt sztorikat, jó nagy szex is lett belőle.
2021. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 kisördög1 ***** válasza:
89%
Engem felizgatott amikor az exem mesélt a kalandjairól. Aztán tovább gyarapítottuk az élmények listáját. :)
2021. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bizonyos fokig bejönne. Bár nem feltétlen annyira biztos jó ötlet elképzelni a pasim, hogy nyalt ki más nőt.. De hogy mit, hogyan szeret, abban igazából benne van az is hogy xy-nal megtapasztalta
2021. jún. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen is meg nem is. Mondjuk arra, mikor hogyan vesztette el, kíváncsi lennèk. Vagy hogy mi az amit megélt s nagyon bejött neki. 24L
2021. jún. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
92%
Igen nagyon. Akar online irja akar szex kozben mondja. F22
2021. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!