Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok tényleg azt gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg azt gondolják, hogy minden férfi meg akarja őket dugni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, pedig lány vagyok.
2021. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Inkább azt gondolják, hogy senkinek sem kellenek...

De a válaszom nőként; nem.

2021. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát a nem kevés lány akit visszautasítottam biztos nem😄
2021. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem legbelul a lanyok sem gondoljak azt hogy senkinek sem kellenek.


Max pont azoknak nem kellenek akik nekik kellenek.


Jol tudjak hogy a legtobb ferfi szeret dugni, es sokszor minden az arc legyen jo nedves es szuk a P*nci meg legyen jo mell meg legyen simara borotvalva aztan mehet.


Aztan meg jonnek White Knight-kent hogy "az ilyen nem ferfi", kozben ok is pont ilyenek

2021. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy minden férfi.

Olyan sok van, aki ha tehetné, egyszer lefeküdne velem vagy szexkapcsolatra vevő lenne, (nem, nem keresek ilyet, és nem vagyok vevő rá, kapcsolatban élek) de nagyon sok van, aki képes minden szexuális indíttatás nélkül csak úgy beszélgeni a másikkal.

Én őszintén ezt gondolom.

2021. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolják hanem tudják :) Ettől még nem akarnak fűvel-fával dugni csak aki megüti az elvárásaik szintjét (az egymondatos idióták, farokkép-küldözgetők alapból kiesnek ebből).
2021. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy minden férfi meg akar dugni, de abban biztos vagyok hogy olyanok is meg akarnak akikkel nagyon nem vagyunk egy kategória és ezt igazán tudhatná magától is. Pl túl nagy korkülönbség, vagy ilyesmi.
2021. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkoztam még ilyeneken, de biztos, hogy nem akar minden pasi megdugni, max kis töredékük. Vagy hát nem tudom milyen alacsony a léc náluk
2021. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos nem, mert ronda vagyok, de még az átlagos és duci barátnőim után is úgy lihegnek a férfiak, hogy az valami szánalmas. Volt, akinek az utcán ajánlottak fel pénzt szexért cserébe, pedig a nagy mellén kívül semmi extrém nincs benne, és azt se szokta közszemlére tenni. Vagy van egy pénztáros barátnőm is, naponta 10-en bepróbálkoznak nála, papírkákat csúsztatnak oda neki Facebook elérhetőséggel és telefonszámmal meg hasonlók. Pedig ezek tényleg teljesen átlagos, szolid, egyszerűen öltözködő csajok, nem "szexi" instaribik.
2021. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!