Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik csendes vibrátor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik csendes vibrátor?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó, de olyan hangja van h rettegek h a családom itthon meghallja. Mindennap hajnalban kell csinálnom mikor már alaszanak. Ez azért elég kellemetlen tud lenni. Vagy legalább enyhíteni lehet e a hangját vagy bármi. 23/N
2021. máj. 27. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Takaró alatt csinálod és nem hallani semmit. Beraksz egy csendes zenét aztán tényleg semmi hangja nem lesz
2021. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
kiveszed az elemet, nagyon lecsökken a hangereje 😉
2021. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen értem miről beszélsz, nekem régen volt, most jutott eszembe, a hangja olyan mint egy fúró.

A szexshopokban megengedik, hogy megnézd, és teszteld a rezgést a karodon, vagy (oké, ez covid előtt volt) az orrodhoz érintve.

Meghallgatni vásárlás előtt jó lehet. Én ha most vennék a pultra is letenném, mert a matracon szól a leginkább.

2021. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Takaró alatt is hallani mindent. Panel lakás visszhangzik. És mindig van valaki itthon
2021. máj. 27. 21:47
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm szépen:)
2021. máj. 27. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Vannak már nagyon csendes vibrátorok is, pl enyém is ilyen, alig lehet hallani. Szexshopokban általában tényleg ki lehet próbálni. Amúgy valóban takaró alatt, valami háttérzajjal lehet a legjobb megoldás.
2021. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os mégis lepontoztak mikor írtam hogy zenével takaró alatt megoldható.
2021. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh bocs hogy beleszólok, de szerintem pont hogy ne éjjel csináld, amikor hót csend van és bármi kis zörej százszor hangosabbnak tűnik!

Ha lehet inkább nappal, zárd magadra az ajtót aztán tolj valami kicsit hangosabb zenét, épp csak annyira hangos hogy elnyomja a zúgást.

2021. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Hangos... nem vettél még olyat, ami 230V-ról megy. :D
2021. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!