Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetek neki, hogy nagyon jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki, hogy nagyon jó vagyok az ágyban? L

Figyelt kérdés

Egy szexpartneremmel nemrég befejeztem a dolgaim (külső okok miatt), aztán elmondta, hogy megérti, elfogadja, de kár, mert jófejnek tartott és bár nagyon sok nővel volt már, de velem brutál jó volt a szex, simán benne vagyok a top3-ban és nehéz lesz hasonlót találnia.

Így, hogy nem állt érdekében hazudni, szerintetek is komolyan gondolta?



2021. máj. 29. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meg akarja tartani a lehetőséget hogy még később lesz valami.
2021. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Te ismered igazán, de nem érdeke hogy rosszat mondjon, mert bármikor jól jöhetsz még! :)
2021. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél már ennyire önbizalomhiányos.
2021. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mkdir ***** válasza:
100%
Itt nem kapsz olyan választ ami megfelel neked. A lényeg hogy te ismered e, odafigyeltél e a srácra. Mert ha igen, akkor tudod mikor mond igazat, mikor nem. Ha csesztél erre, akkor meg hiába kérdezed meg itt, senki se fog jo választ adni csak találgatni, mivel ők ne. Ismerik
2021. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem tegyünk próbara teged aztan megmondom :D
2021. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem keresek partnert, nem ezért írtam ki!
2021. máj. 29. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezt honnan tudjuk mi, akik soha egy ujjal nem értünk hozzád?
2021. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért az sanszos hogy rossz nem lehettél , még ha csak meg akarta tartani a későbbi szex esélyét, akkor is azért mert élvezte.

Egyébként vannak pasik akik őszintén mondják, nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni.

Egyébként nem keresel új szexpartnert ?😉

2021. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Mivel véget ért az egész úgy volt vele hogy mond valami szépet ennyi. Inkább az önbizalmadnak akart kedvezni.
2021. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerről van szó...mióta jártatok össze?

Ha nem 1-2 alkalom után ér véget...hanem mondjuk fél év,egy év,akkor jó vagy valóban a szemében.Akivel nem jó a szex nem járok össze vele hosszú távon.

Pusztán logika.

Bár manapság vannak olyan "igényes" alakok,akiknek mindegy,csak luk legyen :) De ez szerencsére ritka,úgyhogy ne ezt vegyed alapul :)

2021. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!