Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne megoldani hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani hogy szívesen csinálja az orális szexet ?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem szeret orálisan kielégíteni, azt mondta hogy azért mert nem szereti a sperma állagát, azt mondta hogy attól eltekintve szereti csinálni. De az állaga annyira nem jön be neki hogy nem is nagyon akarja csinálni. Valami tipp? (le szoktam közbe törölni, és mindig tiszta vagyok)
2021. máj. 30. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A tippem az, hogy ne legyél egy tahó, és ne erőltesd, amit nem szeret. Van bőven más kielégülési forma is.
2021. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

A nők elég édesszájúak. Vastagon bekened nutellával.

Ne adj neki nutellát másképp, csak onnan szophatja le.

2021. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy ne adj neki nurellát másképp?

Ez nem egy kutya, egy nő!

Elmegy, megveszi maga!

2021. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne élvezz a szájába! Szopásnál mikor érzed, hogy élvezni fogsz, akkor kézbe veszed a farkad és a melleire vagy máshova élvezel!
2021. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sosem élveztem..
2021. máj. 30. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

#3

Valahogy rá kell szoktatni, mert az nem normális, hogy nem szopik.

2021. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. Az első 2 hónapban az elején sűrűbben csinálta. Egy héten kb 2x. Ma már jó ha egy hónapban 1x csinálja. Ez lehet azért van mert nem szeret annyira?
2021. máj. 30. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Büdös a farkad és nem szereti. Meg rossz íze van.
2021. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőként sosem volt gondom az orállal, egy pasi volt, akinek nem szívesen csináltam, mert dohányzott. Keserű, kellemetlen íze volt. Étkezés is tud segíteni, vagy rontani a helyzeten. Ha tényleg az állaga a probléma (bár nekem ez eléggé sántít) akkor azzal sokat nem tudsz kezdeni. Neked kell tudni, hogy ez mennyire fontos, és elégedett vagy-e így is.
2021. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom se szereti csinálni sajnos...

Viszont az exem imádja és mivel jóban vagyunk így kisebb nagyobb rendszerességgel leápol ahogy az időnk engedi, amivel mindketten jól járunk. Ma is megyek hozzá...

2021. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!