Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés volt elsőre igazán nagypéniszű pasival szexelni? Mennyire élveztétek első alkalommal?

Figyelt kérdés

Hogy jött össze? Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Milyen mérete volt, hosszra, vastagságra?

Mikor tudtátok meg, hogy mekkora neki?

Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt?



2021. máj. 30. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy házibuliban történt és visszagondolva elég gáz volt. Kb 18cm lehetett neki de nem vagyok benne biztos. A méret az nem számít de a technika igen és neki az utóbbiból nem sok tapasztalata volt.😂😅
2021. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt, de ehhez az is kellett, hogy kellően nedves legyek.

Szexkapcsolatnak mondanám.

Akkor szembesültem vele mekkora mérettel rendelkezik, amikor szexre került a sor.

Nem tudom pontosan megmondani hány centi hosszú és vastag volt a szerszáma.

Annyi biztos, hogy számomra vastag volt, de olyan kellemesen vastag, a hossza pedig átlagos.

Élveztem mert tudta is használni. Sokáig is bírta és nem csak egymenetes volt a dolog. Élveztem.

2021. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Barátok voltunk, nekem tönkre ment az előző kapcsolatom, és közelebb kerültünk egymáshoz. Össze is jöttünk, azóta is együtt vagyunk. Ő az ötödik partnerem. 18 centi kb, nekem ez a legnagyobb amit láttam. Vastagsága nem tudok számot mondani, de elég vastag, arányos a hosszával. Akkor tudtam meg, amikor először szexeltünk. Nagyon beindított, alapból is kívántam, és nagyon tetszett a látvány. Nem is tudtam, hogy fog beférni, de kellően fel voltam izgulva, szóval nem volt gond. Senkivel sem volt még ennyire jó, igaz ez nem csak a méretnek köszönhető, minden téren nagyon jó az ágyban.
2021. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik exemnek olyan 22-24 centis pénisze volt, kicsit fura volt a gondolata is, hogy bennem lesz, de végül is nem fájt vagy ilyesmi, de az zavart, hogy sosem tudott elmenni ( állítólag egyik exével sem tudott elmenni), ezért kézzel vagy orállal kellett befejezni.
2021. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt egy lófarkúm: az orál az izgi volt vele, a dugás egy katasztrófa.
2021. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Kb 18-20 volt, vastagságra épp hogy átért a markom.

Ahogy megláttam egyszrre volt izgató és rémísztő is. Nem tudtam elképzelni hogy fog beférni a kis puncimba. Kellő előjàték után ahogy betolta azonnal elèlveztem. Fantasztikus volt vele a szex. 1,5 évig voltunk egy pàr. Azóta is sokat fantàziálok róla szex közben.

2021. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Kb 17-8 centi lehetett és fájt. Egy párszor újrapróbálkoztunk, de akármit cisnált, fájt. Egyszerűen túl nagy nekem.
2021. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
18-19 cm. Kapcsolatban. Én hozzá szűk voltam. Mindig fájt, szóval nem volt jó.
2021. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolatban 2 honap utan fekudtunk le. 19cm es olyan vastag hogy kezzel alig erem at. Elso par szex a szoktatasrol szolt. Meg kellett tanulnom meg jobban ellazulni de sikerult. Elso szex elott amikor terdeltem elotte es levetkoztettem akkor lattam meg. Nagyon meglepett de adtam egy eselyt neki. Azotais egyutt vagyunk. O nekem a masodik,en neki a 3.

En 19, o 26

2021. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
30 centi volt és mind bement
2021. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!