Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés volt elsőre igazán nagypéniszű pasival szexelni? Mennyire élveztétek első alkalommal?

Figyelt kérdés

Hogy jött össze? Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Milyen mérete volt, hosszra, vastagságra?

Mikor tudtátok meg, hogy mekkora neki?

Hány évesek voltatok és hányadik partneretek volt?



2021. máj. 30. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

7es vagyok

Többi válaszoló! Ti is kaptok egy nagy halom ajánlatot, "játékmeghívót" meg miegymást privátban?

Kb 15 órája van kint a kérdés, de egy tucat privit kaptam már. Srácok, ne legyetek már ennyire ragadozók, hogy ha egy lány ír egy választ, egyből rászáltok! Nem azért válaszolunk a kérdésre, hogy ismerkedjünk!

2021. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összesen három nagyméretű partnerem volt, mindhárommal nagyon kellemes volt az együttlét (sőt, az utolsóval még mindig az). Gyanítom, akinek ilyen eszköze van, az felnőtt korára már tud is bánni vele.

Alapvetően izgalmi állapot és síkosítás kérdése az egész. Életem legfájdalmasabb ilyen élménye egy átlagosnál kisebb péniszhez fűződik, a mai napig nem tudom, miért éreztem úgy, hogy tüzes vasat forgatnak bennem.

2021. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire nem élveztem mert a srác nagyon bena volt. 22 centi volt neki de egy 14essel sokkal jobbvolt.
2021. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

A srácnak olyan vastag volt hogy kézzel nem lehet körbeérni(nem ér össze a mutato és hüvelykujj marad olyan 4-5 cm.


Eleinte (17 éves koromban)be se bírta tenni hanrm csak pettingeltünk.

Kb 23 voltam mikor nagyon lassan óvatosa betette, és azota sem éreztem még olyat soha senkivel mint vele, ahogy betette már el is mentem, és a lüktetéstől ő is, igy ki is vette mert ő is.


Kaocsolat nincs mert neki mindog van nője, nem lohol utánam egyáltalán(plusz hely sincs hogy hol lennénk egyutt).de ha kettesben tudnának valahol lenni, folyamat csak szexelnénk állandoan.

2021. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
persze
2021. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%

A nagypénzűbe nem kell az is szócska!

̶n̶a̶g̶y̶p̶é̶n̶i̶s̶z̶ű̶ nagypénzű

2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Vastag volt, és nagyon feszitett. Amiker elélvezett és kivette, sokáig ürességet éreztem. Köszi, elég volt egyszer!
2021. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Én még sajnos nem voltam nagyméretű sráccal, de szívesen kipróbálnám milyen egy vastag 20 centis pénisz.
2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%
20+ volt a srác mikor meglattam na szia ezt belém nem dugod az biztos
2023. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!