Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előjáték során ki kap/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előjáték során ki kap/ igényel több kényeztezést?

Figyelt kérdés
Nálunk a nő kap több kényeztetést kb 15-20 perc mindig mert egyszerűen tovább bírja mint a férfi, aki 5-10 perc alatt elélvez.

2021. máj. 31. 16:16
A kérdező szavazást indított:
A férfit kell a több ideig szopni
A nőt kell több ideig nyalni
Körülbelül ugyanannyi idő jut mindkettőnkre
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akár órákig el tudnám viselni,hogy nyalnak.Viszont ha szopok az 5-10 percnél nem tart tovább.(Nem rajtam múlik)
2021. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom sokáig bírja az ágyban, és bizony az orált is sokáig bírja. Én meg nyalástól megyek el a legkönnyebben. Szóval nálunk kb ugyan annyi az egymásra fordított idő, olyan 15 perc nagyon kb. Vagy külön külön, vagy akár 69ben.
2021. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a feleknek jól esik - nem időre mérik, s nincs is értelme összehasonlítgatni.
2021. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk csak a csajom szopik úgy 10 percig, majd meglovagol.

De hozzá tartozik hogy tudja hogy nem szeretek nyalni.

Az elején kicsit óvatosabban mozog, aztán egyre jobban belelendülünk.

Már amennyire lehet, mert 14 cm csak a farkam.

2021. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#4 Fuha, elég kemény lehet. Nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol nem nyalnak ki. Párod sem igényli, vagy csak elfogadja, mivel te nem szereted csinálni?
2021. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ő néha igényli, de régóta pajzsmirigy problémás, ami most lett igazából elkezdve kezelve.

Ez azt jelenti hogy életében egyszer sem volt orgazmusa, és képtelen elérni. Fél évig kitartóan próbálkoztunk mindennel. Nyilván akkor rendszeresen csináltam én is, de úgy hogy nincs orgazmusa, sőt még közelébe se jár, azért lelombozó. Mondhatom úgyis hogy okafogyottá vált a nyalás, vagyis így érzem. Ennek ellenére ritkán szoktam neki csinálni, mert azért neki is kellemes.

2021. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!