Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értessem meg a férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a férjemmel hogy nem kívánom a szexet? 42 éves nő.

Figyelt kérdés
Nem akarom már..nem hiányzik. Privatot ne küldjetek. Szexéhes idióta barmok kíméljenek. Olyan válaszokat várok amik hasznosak.
2021. jún. 1. 17:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem azokat, akik azt javasolják, hogy elégítse ki akkor szájjal vagy kézzel a párját. Nem értitek, hogy a hölgy nem érez szexuális vágyat ? Ergo ugyanolyan szenvedés számára maga a szex, meg az orál is, meg az is ha csak ki kell vernie. Ez teljesen ugyanaz. Miért tegye meg, ha ő nem élvezi? Igaz, hogy ez nem erőszak, de ha egy nőnek úgy kell ezeket csinálni, hogy ő nem akarja, akkor szenved és az éppugyanolyan mint az erőszak, de látom magas labda.
2021. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Erényövet javaslom én is a párodnak.
2021. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a hülyeség, hogy erényöv? Valaki elmagyarázná, hogy az mit old meg?
2021. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem azért nem reagáltam rá..
2021. jún. 4. 04:56
 45/46 anonim ***** válasza:

Sok idióta van itt. Erény öv es válasz is ide tartozik.

2 lehetőség van.

.1. külön váltok.

.2. együtt maradtok de akkor a pasinak nem lesz egyszerű szeretőt találni.

Aztán ha véletlenül sikerül,és ráadásul olyan akivel egymásba szeretnek akkor még átlép a csaj barátnő majd feleség szintre, te meg .....

2021. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2022. nov. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!