Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a nőknek akik négerekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek akik négerekkel voltak, mennyire nehéz visszaszokniuk a fehér pasikhoz?

Figyelt kérdés
Nem csak a pénisz méretre gondolok, hanem úgy hallottam a négerek sokkal dominánsabbak is az ágyban, sokkal "állatiasabban" teszik magukévá a nőket, stb. Azok a nők akik az ilyen durvább szexet szeretik, nekik nem lesz hiány érzetük visszatérni a jóval visszafogottabb és kevésbé domináns fehér pasikhoz?

2021. jún. 1. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Én fehér vagyok, és domináns az ágyban. Ez inkább azon múlik, hogy milyen karakter vagy.
2021. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Meg azt is hallottam, hogy a négerek általában elég hamar akarják nekik análisan is csinálni. Ez igaz?
2021. jún. 1. 18:30
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az angol mondaná "If you go black you never go back."
2021. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

2es ezt azért ezt kikérem magamnak.


A párom fekete férfi, 3 diplomás, 3 nyelven beszél. Nem érzem magam "szutyoknak" emiatt...de biztos én gondolom rosszul

2021. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Jó isten... szerintem neked semmilyen nem jut, azért savanyú a szőlő
2021. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Ne legyen már kicsi az önértékelésetek, csak mert kicsi a farkatok.
2021. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet általánosítani ebben, fehér férfiak között is van olyan aki visszafogottabb olyan is aki durva, ugyanúgy a négereknél is.

Nem voltam négerrel sose, nem is akarok, viszont én a vad szexet szeretem, ha egy férfi visszafogott lenne és a szerelmeskedést szeretné akkor nekem hiányérzetem lenne.

2021. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezt vajon hányan szeretnék töröltetni? :D
2021. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

A nagyon nagy farok nekem egyáltalán nem jön be. Egyszer volt ilyennel dolgom, sehova se fért be, nem is lett folytatás...

Viszont az kifejezetten izgi ha "erőszakos", vad stb, persze bizonyos korlátokkal, és nem akárkivel, de az nagyon jó tud lenni!

2021. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát akik Mr.Dahmerrel voltak azok haláluk után is szubmisszivitást kellett mutatniuk xd
2021. jún. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!