Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 vagy 19 éves lány jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagy 19 éves lány jobb választás?

Figyelt kérdés
21/f
2021. jún. 2. 12:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ha te akarsz lenni a "tanitó bácsi" akkor 15, de szerintem egy 19 évessel könnyebben ki tudsz alakitani egy kapcsolatot. felnőttebb gondolkodás stb...

Ha meg csak szex kell akkor amelyik jobban tetszik.

2021. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok pedofil van ezen az oldalon, az biztos.
2021. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik.
2021. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nekem a 15.


33F

2021. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
A 19 éves már nem szűz?
2021. jún. 2. 14:00
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. De egy 15 éves teste általában jobb, mint egy 19 évesé. Addigra sokan már elhíznak.


33F

2021. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%

Egy 15 éves lány még gyerek. Az egy dolog, hogy testileg kész lenne a szexre, de mentálisan egy ennyi idős lány még gyerek. Szóval kétlem, hogy jó választás.

Egy 19 éves lány azért már el tudja dönteni mit szeretne, és jobbára lelkileg is kész van arra, hogy szexeljen.

De aki azt írja, hogy egy átlag 19 éves már el van hízva az nem normális. :D Előbb dugnál egy gyerekkel mint egy fiatal felnőttel most komolyan? Mert 15 évesek közt nincs kövér vagy mi? Meg elege jobbe setben a 19 éves sem szült már három gyereket, hogy el legyen hízva, ha meg mégis aaz szimplán igénytelenség, ami már éves korában is megvolt.

2021. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Úristen, 26os, a sok elhízott 19 éves világa XD Aki 19 éves korára elhízik, az már kövér volt 15 évesen is:D


Hát őszintén én 28 évesen a 15 éveset választanám, de ez a saját deffektem, amit sem elfogadni, sem megélni nem szabad, káros az egyénre és a társadalomra egyaránt.

Ettől még titkon ezt tartom szexuálisan vonzónak. Evvan.


Mindazonáltal ha a Kérdező elmúlt 18, akkor egy 15 évessel se beszélgetni, és a mozizáson kívül közös programot se nagyon fog tudni csinálni. Sőt, jelenleg a moziba is a fiatalkorú (oltatlan) személy szülője is jönnie kell, ami problémás randi szempontjából XD


De igazából ha a Kérdező már dolgozik, akkor a 19 éves sem túl jó party, mivel az csak most kezdte a felsőoktatást, egyszerűen nagyon különböző élethelyzet az iskoláseltartott és az önállóönellátó élethelyzete.


De lényegében egy 15 évessel max akkor gyere össze, ha te nem vagy több 17nél. Ha meg 18 fölött vagy és megdugod és otthagyod, remélem lecsuknak nemi erőszakért. Nem kell, hogy az legyen, elég ha ő azt mondja, hogy az volt, mert utólag rájött, hogy nem kellett volna:D

2021. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

És azt hiszed a 15 éves rögtön lefekszik veled, ugye?

A szűz lányok várni szoktak.

Te már most ki vagy éhezve, nem tudnál annyit várni.

2021. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

kölyökként engem is foglalkoztattak az ilyen kérdések


Melyik a jobb:

- a Ferrari vagy a lamborghini?

- villa Monacoban vagy a Bahamákon?



Aztán nem lett se sportkocsim, se luxus villám...


Pont ugyanúgy, ahogy neked sem lesz jó darabig csajod

2021. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!