Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogyan koptatjátok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan koptatjátok le azokat,a pasikat,akiknek kicsi?Mit mondtok nekik?Legyünk barátok?Te jobbat érdemelsz mint én...Vagy megmondjátok hogy rövid csövű?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én nem csinálok ilyet, mert szűk vagyok és a kisebb pont jó.....
2021. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Senkit nem koptatok le a mérete miatt. Inkább legyen kisebb mint hatalmas. Ismerkedésnél úgysem tudom mekkora van neki, majd az első szex alkalmával derül ki. Akkor szakítok ha sehogy sem lesz jó a szex.
2021. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem koptatok le senkit ezert. Baratom penisze szerint kicsi, szamomra pedig tokeletes mindenre.
2021. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Simán megmondom, hogy nem elég a mérete, nem bunkón, de nem is hazudok. Ha ezen hisztizni kezd (volt már ilyen), akkor elhajtom a picsába és ennyi.
2021. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
A lányok maguknak sem ismerik be ezt, mert tudják, hogy nem helyes emiatt szakítani. Emiatt valami ürügyet kitalálnak, amit még saját maguk is elhisznek, és amiatt szakítanak.
2021. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Én voltam csak őszinte, mégis én lettem lepontozva. Szánalmas képmutató banda... 😂😂😂😂
2021. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Senkit nem koptattam le a mérete miatt. A méretre a fiúk vannak ráizgulva, nem a lányok.
2021. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem koptatok le senkit a mérete miatt.
2021. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Pld finoman:Ne haragudj,túl tág vagyok a számodra!
2021. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
4-es de ha valaki neked azt mondaná, hogy bocs, de nagyon nem jo a melled es a feneked szamomra akkor meg menne a rinya, hogy uristenminden pasi bunko, csak a kulsot nezik jaj:(((
2021. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!